Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Wypowiedzi po meczu AZS Białystok – Calisia Kalisz

Wypowiedzi po meczu AZS Białystok – Calisia Kalisz

fot. archiwum

Bardzo cieszy, że mamy po dwóch meczach pięć punktów. Przed sezonem każdy wziąłby taki wynik w ciemno z pocałowaniem w rękę. Gratuluję moim dziewczynom bo są dzielne - powiedział trener Luks.

Anna Woźniakowska (kapitan Calisii Kalisz): Wygrałyśmy pierwszego seta zdecydowanie, z kolei w następnym zespół z Białegostoku wyraźnie dominował. Kolejne partie były bardziej wyrównane, grane punkt za punkt. Decydowały końcówki. Tie-break nie poszedł po naszej myśli, popełniłyśmy sporo błędów własnych i Białystok wygrał .

 

Mariusz Pieczonka (trener Calisii Kalisz): W tie-breaku zabrakło nam doświadczenia. Nie zrealizowaliśmy założeń. Zaczęliśmy bardzo dobrze, niestety później nam to uciekło. Musimy chyba zacząć grać w białych strojach, wtedy zaczniemy wygrywać . 

Joanna Szeszko (kapitan AZSu Białystok): Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Zabrakło nam szczęścia by wygrać za 3 punkty. Popełniłyśmy również sporo błędów, jednak zwycięstwo jest po naszej stronie. Wytrzymałyśmy nerwowo w tie-breaku i dzięki temu wygrałyśmy .

 

Dariusz Luks (trener AZSu Białystok): Spodziewałem się twardej walki i ciężkiego meczu. Ekipa z Kalisza jest dobrym zespołem, choć zdarzyła im się wpadka w pierwszym meczu. Bardzo cieszy, że mamy po dwóch meczach pięć punktów. Przed sezonem każdy wziąłby taki wynik w ciemno z pocałowaniem w rękę. Wracając do meczu, nie podjęliśmy walki w pierwszym secie, choć byliśmy zmobilizowani. Przestrzegałem dziewczyny w szatni, przed tym, że tak to może wyglądać. Mówiłem, że to nie Kalisz ma ten mecz przegrać, tylko my wygrać. Odnaleźliśmy się po drugim secie. Niewiele zabrakło w czwartej odsłonie, jednak to Kalisz przejął inicjatywę. W tie-breaku udało nam się szybko zmobilizować. Gratuluję moim dziewczynom bo są dzielne .

źródło: azs-bialystok.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved