Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Radomski wraca do gry

Jakub Radomski wraca do gry

fot. archiwum

Już dziś siatkarze Politechniki zmierzą się z Jastrzębskim Węglem. Akademicy z Warszawy zapowiadają walkę z wyżej notowanym rywalem. - Na pewno będziemy starali się zdobyć jakiś punkt, jak w każdym meczu. Powalczymy - obiecuje Jakub Radomski.

W szeregach Politechniki Warszawskiej kilku zawodników narzeka na urazy. Do gry po kontuzji barku powraca młody przyjmujący stołecznej drużyny. – Moje samopoczucie? Jest całkiem dobre. Dawno nie grałem, więc i chęci do treningu są bardzo duże – uśmiecha się Kuba. – Mam nadzieję, że już w spotkaniu z Jastrzębiem będę w meczowej dwunastce. Kiedy pojawię się na boisku? To się okaże – dodaje.

 

Zapytany nad czym pracuje na treningach warszawska drużyna, Kuba odpowiada: – Myślę, że jesteśmy coraz lepiej zgrani ze sobą. Czasem pojawiają się jakieś błędy, ale cały czas próbujemy je wyeliminować. Dużo pracujemy nad poprawą przyjęcia i utrudnieniem zagrywki . 

Radomski jest optymistą jeśli chodzi o nadchodzące mecze. – Bardzo ważne będą dla nas spotkania z zespołami teoretycznie słabszymi. Jednak w najbliższym czasie czekają nas jeszcze trudne mecze z Jastrzębskim Węglem i Resovią Rzeszów. W każdym z tych spotkań będziemy walczyć o zwycięstwo – kończy siatkarz.

 

* Katarzyna Zimińska (azspw.com)

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved