Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Siatkarki Anser-Siarki zmierzą się z Maratonem

II liga: Siatkarki Anser-Siarki zmierzą się z Maratonem

Drużyna Maratonu Krzeszowice będzie kolejnym przeciwnikiem siatkarek Anser-Siarki Tarnobrzeg w kolejnym meczu o drugoligowe punkty. Przyjezdny zespół interesuje ponoć tylko wygrana za trzy punkty.

Po czterech kolejkach tego sezonu tarnobrzeskie siatkarki mają na koncie tylko sześć punktów i zajmują odległą ósmą lokatę.

Z grą zespołu nie jest tak dobrze jak można by było tego oczekiwać, ale trzeba wiedzieć, że to praktycznie nowa drużyna, która potrzebuje czasu na to by się ze sobą rozumieć. Ale ten czas nieubłaganie ucieka. W Krzeszowicach tarnobrzeskie dziewczęta nie mogą sobie pozwolić na porażkę, ba, nawet wygrana za dwa punkty (3:2) nie przyniesie chyba zbyt dużo radości. Prawda jest, bowiem taka, że siatkarki Anser-Siarki Tarnobrzeg mają w tym sezonie mocny skład i czas już na to by potwierdziły swoje umiejętności na parkiecie.Każdy wyjazdowy mecz jest bardzo trudny, a te cztery kolejki pokazały, że w tym sezonie nie ma słabych zespołów. W Krzeszowicach łatwo nie będziemy, ale jeśli podejmiemy walkę, to powinno być dobrze – mówi szkoleniowiec tarnobrzeskiego zespołu Andrzej Dróbkowski. Siatkarki z Krzeszowic mają na koncie tyle samo punktów, co tarnobrzeżanki, jednak wyprzedzają je lepszym bilansem setów.

* Autor – Piotr Szpak

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved