Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zbigniew Bartman trafił z piekła do nieba!

Zbigniew Bartman trafił z piekła do nieba!

fot. archiwum

Odsądzony od czci i wiary za nieudane spotkanie ze PGE Skrą, sponiewierany przez bułgarskiego kolegę z drużyny w wywiadzie, potępiany przez kibiców za zbyt żywiołowe zachowanie podczas meczów Zbigniew Bartman poprowadził do wygranej AZS Częstochowa z Treflem Gdańsk.

Nie do łatwego zwycięstwa za trzy punkty, ale dramatycznego boju wyszarpanego w ostatniej chwili.

 

Droga częstochowian do tego sukcesu wyglądała tak, jak ostatnie dni Bartmana. Od totalnego przygnębienia i upadku na kolana po niebywałą euforię i wielkie odrodzenie. Bartman został bohaterem, wybrano go na najlepszego gracza pierwszego meczu 3. kolejki siatkarskiej PlusLigi, mimo że rywale znów go nie oszczędzali, kierując na niego większość szybujących zagrywek. 

O Bartmanie piszę dlatego, że to jedna z polskich nadziei na igrzyskach olimpijskie w Londynie, czy też rozgrywane w Polsce mistrzostwa świata 2014. Reprezentant Polski, a właściwie dopiero kandydat na reprezentanta, zawziął się, nie pękł, a zamiast na okazywaniu ekspresyjnej radości po każdym zdobytym punkcie, skupił się na grze. Ciekawe na jak długo udało mu się okiełznać swój wybujały temperament?

 

*Autor Przemysław Iwańczyk

źródło: iwanczyk.blox.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved