Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Kruk: Inauguracja była świetna

Aleksandra Kruk: Inauguracja była świetna

fot. archiwum

Aleksandra Kruk, nowa przyjmująca Impel Gwardii Wrocław dzieli się swoimi wrażeniami po pierwszym meczu przeciwko Muszyniance Muszyna w tegorocznej edycji rozgrywek PlusLigi Kobiet.

 

Olu, powiedz o swoich pierwszych wrażeniach z inauguracji sezonu PlusLigi Kobiet?

 Pierwsze wrażenia ze spotkania z mistrzem Polski, to takie trochę pozasportowe – świetna oprawa inauguracji, w sporej mierze dzięki Plusowi, oraz znakomite wsparcie kibiców, to coś co pozostało mi przede wszystkim w pamięci. Co do meczu to w połowie można było być zadowolonym, ale w połowie nie. Czy „szklanka była do połowy pusta czy pełna” są różne opinie na ten temat. Na pewno jesteśmy zadowolone z pierwszej partii, w której nawiązałyśmy walkę i pokazałyśmy jako zespół, że potrafimy grać w siatkówkę. W kolejnej jeszcze nieźle walczyłyśmy. Później, niestety, zaczęłyśmy popełnić głupie błędy, a brak przyjęcia zagrywki spowodowało nie kończenie akcji i w efekcie marny rezultat w następnych partiach.

 

Czy można po pierwszej rundzie ocenić siłę Impel Gwardii w tym sezonie w ekstraklasie?

 

Pierwsza kolejka pokazała, że zespoły, na które mniej stawiają fachowcy w tym sezonie, potrafią „uszczypnąć” tzw. pierwszą trójkę (Piła, Muszyna i Bielsko – red). Przykładem jest zwycięstwo Białegostoku z Piłą. Ciężko powiedzieć, czy nasz zespół stać na taką skuteczność, ale jesteśmy dobrej myśli, chcemy i wierzymy w to, że sprawimy niejedną niespodziankę w tej lidze.

 

Kolejny mecz to ważny sprawdzian z Gedanią Żukowo, czy już myślicie o tym spotkaniu?

 

Oczywiście, że tak. Po meczu z Muszyną, jest to przeciwnik z którym po prostu musimy wygrać. Musimy zrobić wszystko, aby zagrać bardzo dobrze, nie popełnić błędów z inauguracji i wygrać za trzy punkty. Taki cel sobie stawiamy i wierzymy, że jest jak najbardziej realny.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved