Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trefl Gdańsk dokonuje kolejnych zmian w składzie

Trefl Gdańsk dokonuje kolejnych zmian w składzie

fot. archiwum

Po dwóch kolejkach PlusLigi w zespole Trefla Gdańsk szykują się zmiany kadrowe. Wojciech Szczurowski będzie grał w Gwardii Wrocław, natomiast do Trefla dołączy Marko Samardzić - czytamy na stronie klubu.

Wojciech Szczurowski występował w Treflu na pozycji przyjmującego. Przyczynił się w dużej mierze do wywalczenia awansu do I ligi w sezonie 2006/2007 oraz awansu do ekstraklasy w sezonie 2007/2008.

 

Szczurowski podczas swojej kariery występował w drużynach KS Browar Lwówek, KS Chełmiec Wałbrzych, AZS Olsztyn, AZS Politechnika Warszawa, Gwardia Wrocław oraz Pirin Balkanstroy (Bułgaria). 

W związku z transferem Wojciecha Szczurowskiego do zespołu Gwardii Wrocław w zespole Trefla Gdańsk na pozycji libero zagra Marko Samardzić .

 

Samardzić jest doświadczonym zawodnikiem, który postanowił spróbować swych sił w Gdańsku i wraz z kolegami z zespołu zmierzyć się z polską ekstraklasą. Prywatnie Marko jest wieloletnim przyjacielem zawodnika Bojana Janica, co z pewnością korzystnie wpłynie na umocnienie relacji w zespole i przełoży się na sportowy sukces całej drużyny.

 

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że Samardzić brał już udział w treningu drużyny, a wszystkie formalności związane z jego grą zostały już załatwione.

źródło: inf. własna, siatkowka.trefl.com.pl

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved