Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Czy szczecińskie Morze zaleje Wałbrzych?

II liga: Czy szczecińskie Morze zaleje Wałbrzych?

fot. archiwum

W piątek Morze Bałtyk Szczecin rozegra wyjazdowy mecz w drugoligowych rozgrywkach. Przeciwnikiem zespołu Zdzisława Gogola będzie Victoria Wałbrzych.

Morze Bałtyk z trzema zwycięstwami i jedną porażką 3:2 (z MKS MDK Trzcianką) zajmuje obecnie drugą pozycję w tabeli grupy 1. Warto zaznaczyć, że szczecinianie wszystkie dotychczasowe pojedynki rozegrali na wyjazdach. Związane jest to z remontem hali Szczecińskiego Domu Sportu. Prace budowlane mają zakończyć się na początku listopada, a pierwsze spotkanie przed własna publicznością podopieczni Zdzisława Gogola rozegrają dopiero 15 listopada. Wówczas podejmować będą obecnego lidera – drużyną Jokera Piła.

Nieco inna sytuacja jest w zespole z Wałbrzycha. Siatkarze Victorii w czterech poprzednich meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo (nad Olimpią Sulęcin), a trzykrotnie schodzili z parkietu pokonani. Tak więc z całą pewnością będą chcieli dopisać trzy oczka do swojego konta punktowego i przed własną publicznością pokonać drużynę Morza Bałtyku Szczecin, ale czy to się uda? Zobaczymy.

Z całą pewnością oba zespoły zrobią wszystko, aby „zgarnąć” komplet punktów, ale przecież nie od dziś wiadomo, że aby ktoś mógł wygrać, ktoś inny musi przegrać. Czy szczecińskie Morze zaleje Wałbrzych? A może to gospodarze pokuszą się o niespodziankę? Wszystko będzie jasne już w piątek wieczorem.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved