Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Atak Elbląg: Złoto było o włos

Atak Elbląg: Złoto było o włos

Gdyby wygrali jeden set więcej, tytuł mistrza Polski byłby ich. Siatkarze na siedząco Ataku Elbląg przegrali w najważniejszym meczu z obrońcą mistrzowskiego tytułu z Poznania 1:3 i na pocieszenie został im srebrny medal.

Niepełnosprawni siatkarze Ataku i tak mogą ten sezon, podobnie jak poprzednie, zaliczyć do udanych. Przed tygodniem zdobyli w Zielonej Górze mistrzostwo Polski w siatkówce na stojąco, teraz o kolejny medal, srebrny postarali się siatkarze na siedząco.

Drugi mistrzowski tytuł był jednak bardzo blisko. Elblążanie przewodzili stawce po dwóch turniejach eliminacyjnych mistrzostw kraju w siatkówce na siedząco, chociaż ich przewaga była niewielka. Podczas finałowego turnieju we Wrocławiu przyszło im rozegrać 5 meczów. Do ostatniego pojedynku wszystko układało się po ich myśli. Atak bez większych trudności odprawiał kolejnych rywali z kwitkiem wygrywając 3:0 z Kielcami (14, 14, 18), Jelenią Górą (9, 8, 10), Szczecinem (12, 12, 19) oraz Wrocławiem (18, 21, 18). Na zakończenie elblążanom przyszło zmierzyć się z broniącą mistrzowskiego tytułu drużyną z Poznania.* Arkadiusz Kolpert (Gazeta Elbląska)

źródło: Dziennik Elbląski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved