Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Sławomir Gerymski: Wystawiłem na Nysę młodszy skład

Sławomir Gerymski: Wystawiłem na Nysę młodszy skład

Na twarzach siatkarzy Rajbud Development GTPS zagościł uśmiech. - Michał Kamiński grał w sobotę na świetnym procencie. To było niesamowite. Dlatego schowałem się na ławce, jeszcze by mnie trener wpuścił na parkiet i coś bym zepsuł - śmieje się doświadczony Śmigiel.

Humory w gorzowskim obozie dopisują. Sławomir Gerymski przed wtorkowym treningiem wymyślił nawet zadanie logiczne dla Tomasza Borczyńskiego. Stawką był… luźniejszy trening. Doświadczony rozgrywający nie zdołał jednak – po wielu naradach z kolegami z drużyny – rozwiązać zagadki i trener Rajbud Development GTPS poprowadził zajęcia po swojemu.

Trener Gerymski chodzi w ostatnich dniach rozpromieniony, bo wreszcie ma do dyspozycji wszystkich 13 siatkarzy. Jeden z nich „w nagrodę” siada podczas meczu za kamerą. – To jest duży komfort. Od razu widać to po naszych wynikach. Wygraliśmy trzy mecze z rzędu – mówi szkoleniowiec gorzowskiej drużyny.Ostatnio „Gerym” mocno odmłodził pierwszą szóstkę. Czy to jest jego pomysł na Rajbud Development GTPS? – Nie. Wystawiłem na Nysę młodszy skład, ten grał bezbłędnie i nie było sensu nic zmieniać. Każdy jednak dostanie swoją szansę. Mamy młodych i zdolnych, ale nie byłoby tego zespołu bez doświadczonych. Oni się świetnie uzupełniają – tłumaczy trener pierwszoligowca.

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved