Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Resovia spokojna przed Jadarem

Resovia spokojna przed Jadarem

W sobotę siatkarze Asseco Resovii zmierzą się na w hali na Podpromiu z Jadarem Radom. Na razie więcej myślą o sobie niż najbliższym rywalu. Na drobne urazy narzeka Ihosvany Hernandez i Łukasz Perłowski.

Jadar w dwóch meczach nie wygrał ani jednego seta i zajmuje ostatnie miejsce w PlusLidze. W rzeszowskiej hali też nie powinien podskoczyć, choć na pewno będzie się starał, bo to ambitna ekipa. Mecz rozpocznie się o godz. 17. Można już rezerwować bilety na to spotkanie na stronie internetowej rzeszowskiego klubu lub kupować je bezpośrednio w Salonie Kolportera w Rzeszowie.

Na razie – i tak ma być do końca I rundy sezonu zasadniczego – podczas treningów resoviacy koncentrują się na doskonaleniu własnej gry, umiejętności oraz eliminowaniu błędów, niż na rywalach. Oczywiście, będą analizować grę kolejnych przeciwników podczas odpraw, ale dopiero od drugiej rundy. W fazie play-off będą poświęcać grze rywali o wiele więcej czasu niż obecnie to robią.Z treningów i obozu Resovii nie wypływa na zewnątrz zbyt wiele informacji. Nadal na ból w nodze uskarża się Ihosvany Hernandez, który nie wystąpił w ostatnim meczu w Bydgoszczy. Łukasz Perłowski, drugi z zawodników grający na pozycji środkowego, narzeka z kolei na bóle w plecach. Nie wiadomo czy obaj zagrają przeciwko Jadarowi. Trener Ljubo Travica dysponuje szeroką i wyrównaną kadrą zawodników, więc nie robi z tych urazów wielkiego problemu. Z kolegami z pierwszego zespołu ćwiczy Tomasz Kusior, który na razie gra w drugiej drużynie.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved