Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Piast dziękuje Politechnice Szczecińskiej za pomoc

Piast dziękuje Politechnice Szczecińskiej za pomoc

fot. archiwum

Remont hali Szczecińskiego Domu Sportu sprawił, że siatkarki PRO KON STAL Piasta miały problemy ze znalezieniem odpowiedniego obiektu do trenowania. Dzięki życzliwości Wydziału Sportu Politechniki Szczecińskiej zespół może korzystać z obiektu przy ul. Tenisowej.

Wiedziałam o problemach Piasta, a że kocham siatkówkę i doskonale znam trenera Marka Mierzwińskiego, to postanowiłam pomóc – tłumaczy Lucyna Górniak .

 

O ile we wrześniu nie było większych problemów z zarezerwowaniem hali, o tyle w następnym miesiącu były już z tym kłopoty. – Rozpoczął się rok akademicki i na hali zrobił się duży ruch. Postanowiliśmy jednak poprzenosić część zajęć dydaktycznych na inny termin. Korzystają z tego nie tylko siatkarki Piasta, ale również koszykarze AZS – dodaje Lucyna Górniak. 

Z hali przy ul. Tenisowej szczeciński zespół ma korzystać do końca października. – Liczymy, że do tego czasu obiekt Szczecińskiego Domu Sportu zostanie wyremontowany – mówi z nadzieją w głosie trener Marek Mierzwiński . – Dla nas liczy się każdy dzień, ponieważ mamy w składzie aż sześć nowych zawodniczek, które nawet nie miały jeszcze okazji trenować na „własnej” hali. Jestem jednak dobrej myśli, bo z tego co widzę prace są już na wykończeniu. Mecz z Sokołem Chorzów powinien więc odbyć się już na SDS. Nie wiem, co jednak byśmy zrobili w ostatnich tygodniach, gdyby nie pomoc ze strony Politechniki. W tym miejscu mogę powiedzieć tylko jedno: bardzo, bardzo dziękujemy – kończy szkoleniowiec PRO KON STAL Piasta.

źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved