Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Perłowski: Jesteśmy bardzo dobrym zespołem

Łukasz Perłowski: Jesteśmy bardzo dobrym zespołem

Środkowy Asseco Resovii, Łukasz Perłowski, był jedną z najjaśniejszych postaci pojedynku w Bydgoszczy. 24-letni zawodnik świetnie rozumiał się z rozgrywającym Pawłem Woickim i w ataku był dla rywali nie do zatrzymania.

Dużo ze sobą trenujemy i coraz lepiej to nam wychodzi. Gra zaczyna się nam kleić – mówi Łukasz Perłowski. – Cieszy mnie łatwa wygrana, a co najważniejsze, moja gra, bo czułem się naprawdę dobrze.

Napsułeś rywalom, a zwłaszcza Stanisławowi Pieczonce, sporo krwi swoją zagrywką…Ta zagrywka może cieszyć, bo w tygodniu poprzedzającym mecz trenowaliśmy w hali ROSiR-u, a tu przyszło nam grać na dużym obiekcie i ciężko jest czasami się tak przestawić. Założenie było, żeby taktycznie zagrywać na Staszka. On podchodzi blisko i stara się przyjmować na palce. Jak zagra się na niego, to często ma problemy. Regularnie realizowaliśmy założenia z dobrym skutkiem.

W waszej grze widać było sporo sportowej złości po nieudanej inauguracji z Kędzierzynem.

W tym pierwszym meczu za bardzo się spaliliśmy, ale teraz jest już coraz lepiej. Do każdego meczu podchodzimy maksymalnie skoncentrowani. Nie ma co ukrywać, jesteśmy bardzo dobrym zespołem. Jak wszyscy zagramy na maksa, to każdemu będzie ciężko z nami wygrać.

To już wasz trzeci mecz na przestrzeni trzech lat i zawsze z Bydgoszczy wyjeżdżacie z wynikiem 3:0.

Coś w tym jest, że dobrze nam tu się gra. Ale nie ma się co oszukiwać, bo obydwa zespoły w tym sezonie dzieli różnica. Delecta ma zupełnie inne cele, a my inne. Nie ma co popadać w hurraoptymizm.

* Rozmawiał Rafał Myśliwiec

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved