Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Nieoczekiwana zmiana miejsc

PP: Nieoczekiwana zmiana miejsc

Wbrew wcześniejszym ustaleniom, najbliższy mecz Pucharu Polski Pamapol Siatkarz - EnergiaPro Gwardia Wrocław, nie odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska.

W wyniku zmian wprowadzonych przez PZPS w regulaminie rozgrywek Pucharu Polski, gospodarzem meczu jest drużyna, która w poprzednim sezonie była niżej sklasyfikowana. Z uwagi na fakt, że Pamapol Siatkarz w ubiegłym roku występował jeszcze na parkietach II ligi, to rzecz jasna on, według ostatniej decyzji PZPS-u gościć będzie wrocławian, a nie odwrotnie.

W wersji zakładającej, że wielunianie wygrają w przyszłym tygodniu z Gwardią i awansują do 5. rundy PP, spotkają się tam ze zwycięzcą meczu GTPS Gorzów Wlkp. – AZS Nysa. Ponieważ na tym etapie drużyny spotykają się w dwumeczu (19.11.2008 i 03.12.2008), również wówczas wieluńscy kibice będą mogli oglądać pojedynek na własne oczy.Mecz Pamapolu przeciwko Gwardii odbędzie się w hali sportowej przy ul. Częstochowskiej w Wieluniu, zgodnie z uzgodnionym wcześniej kalendarzem, tj. 29 października br. (środa), o godz. 18.00.

źródło: siatka.wielun.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved