Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Dymisja trenera odrzucona

II liga: Dymisja trenera odrzucona

fot. archiwum

Po przegranym sobotnim spotkaniu z Wilgą Garwolin grający trener drużyny ZKS Ślepsk Augustów - Adam Aleksandrowicz podał się do dymisji. Jednak zarząd klubu odrzucił dymisję i wydał w tej sprawie oświadczenie.

Zagraliśmy bardzo słabo, a w piątym secie się jeszcze skompromitowaliśmy. Prowadziliśmy 14:10, a mimo to przegraliśmy. Po tym spotkaniu złożyłem rezygnację z funkcji trenera i zobaczymy, czy zostanie ona teraz przyjęta. Zespół gra bowiem słabo, a łatwiej jest zmienić trenera niż zawodników – powiedział dla Gazety Wyborczej grający trener augustowian – Adam Aleksandrowicz .

 

Dzisiaj zarząd Ślepska Augustów wydał oświadczenie następującej treści: 

"Zarząd Zakładowego Klubu Sportowego oświadcza, że odrzucił dymisję trenera – Adama Aleksandrowicza . Jednocześnie chcielibyśmy potwierdzić, że Trener ma pełne poparcie Zarządu w prowadzeniu drużyny w kolejnych meczach.

 

Obecna dyspozycja drużyny wynika tylko i wyłącznie z braku pełnego zaangażowania poszczególnych zawodników nad czym trener wspólnie z Zarządem będą pracować w najbliższym czasie.

 

Sezon dopiero się rozpoczął, przed nami dużo kolejek ligowych i dużo punktów do zdobycia. Trener i zawodnicy będą rozliczeni ze swojej postawy na koniec sezonu.

 

Cel drużyny postawiony przed sezonem nie zmienił się i nadal celujemy w pierwszej kolejności na grę w play-off, wygranie ligi, a przy sprzyjających warunkach jesteśmy gotowi na awans do pierwszej ligi.

 

W sezonie 2007/2008 tez nikt nie wierzył, że osiągniemy założony cel jakim było zajęcie 3 miejsca w lidze, także w obecnym sezonie wierzymy że cel również zrealizujemy.

 

ze sportowym pozdrowieniem

 

Zarząd Klubu

ZKS Ślepsk Augustów "

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna, zks.slepsk.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved