Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W ZAKSIE liżą rany

W ZAKSIE liżą rany

Przełożony mecz z Treflem Gdańsk okazał się zbawienny dla siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. - Te dwa tygodnie wolnego to dla nas czas na wylizanie ran przed spotkaniem z Delectą – mów Andrzej Kubacki, drugi trener drużyny.

W pierwszej kolejce Plus Ligi kędzierzynianie dość niespodziewanie pokonali w Rzeszowie faworyzowaną Resovię. Zaskoczenie tym większe, że w ekipie Krzysztofa Stelmacha zabrakło dwóch nominalnie podstawowych zawodników: przyjmującego Terenca Martina i środkowego Wojciecha Kaźmierczaka.

Do meczu z Delectą Bydgoszcz drużyna ZAKSY ma już być w komplecie. Kontuzjowany, przed pojedynkiem z Resovią, Wojciech Kaźmierczak już trenuje, a kanadyjski przyjmujący ma wznowić zajęcia w poniedziałek. – W związku z tym, że nie gramy teraz meczu, to trenujemy trochę inaczej – mówi Andrzej Kubacki. – Wyciągnęliśmy wnioski z pierwszego spotkania i teraz pracujemy nad poprawieniem tych elementów gry, które w Rzeszowie nie funkcjonowały tak jak byśmy tego chcieli.W sobotę i niedzielę siatkarze ZAKSY będą mieli wolne, a od poniedziałku rozpoczną przygotowania do pojedynku z Delectą, który będzie też ich debiutem przed własną publicznością w tym sezonie.

źródło: Gazeta Lokalna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved