Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > GTPS ma nową energię, aby ograć AZS Nysę

GTPS ma nową energię, aby ograć AZS Nysę

Przed nami 4. kolejka spotkań I ligi mężczyzn. W Gorzowie Wielkopolskim dzisiaj o godzinie 17.00 miejscowy GTPS o kolejne punkty będzie walczył z AZS-em Nysa.

„GTPS on tour” zostało zakończone. 1500 przejechanych kilometrów, dwa ważne zwycięstwa budujące wiarę i nadzieję na kolejne spotkania, awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Mimo, że rywale nie byli z najwyższej półki (Spała) i nie grali w najmocniejszych składach (Hajnówka), pozytywów po tej długiej wyprawie jest sporo. Teraz przekujmy to na wygraną z mocniejszą drużyną. Szansa już w sobotę – do Gorzowa przyjeżdża AZS PWSZ Nysa.

Gorzowianom taki wyjazd i przede wszystkim dwa zwycięstwa (w Spale z SMS 3:0 i w Hajnówce z Pronarem 3:1) były niesamowicie potrzebne. – Dobrze się stało, że po tym słabym początku sezonu, dostaliśmy rywali do pokonania. I że z nimi wygraliśmy. Jest energia na kolejne zwycięstwa – mówi rozgrywający Rajbud Development GTPS Łukasz Wroński, który podczas dalekiej wyprawy pokazał się z bardzo dobrej strony. – Teraz czeka nas ważny mecz z Nysą. Tu nie ma innej opcji jak nasze zwycięstwo. Limit porażek na własnym parkiecie już wyczerpaliśmy, w spotkaniu z Hajnówką – dodaje Radosław Maciejewicz, w meczu Pucharu Polski znów sprawdzany na pozycji libero.

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved