Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Prezentacja Gedanii Żukowo

Prezentacja Gedanii Żukowo

fot. archiwum

Albin Bychowski, burmistrz Żukowa i Zdzisław Stankiewicz, prezes Gedania SA zapraszają kibiców na otwartą prezentację drużyny siatkarek Gedanii Żukowo. Impreza rozpocznie się w czwartek o godzinie 9.00 w hali w Żukowie.

W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 wyjazdowym spotkaniem w Dąbrowie Górniczej gedanistki zainaugurują rozgrywki Plus Ligi Kobiet. Tydzień później wystąpią we Wrocławiu. Własnej publiczności po raz pierwszy w walce o punkty w elicie zaprezentują się 8 listopada, kiedy to w Żukowie stawi się Centrostal Bydgoszcz.

 

Nowym kapitanem siatkarek została Elżbieta Skowrońska . Do sezonu klub zgłosił 15 siatkarek. Aż dziewięć z nich to wychowanki! To ewenement w skali kraju, a być może i świata. 

Już jutro będzie można zobaczyć siatkarki pod nową nazwą i w nowych barwach. – Na ten sezon przygotowaliśmy dwa komplety strojów: czerwono-czarne oraz błękitno-czarne. Bilety na nasze mecze nie są wygórowane. To 4 złote za wejściówkę ulgową i 8 za normalną – podkreśla prezes Stankiewicz .

 

Przypomnijmy, że Gedania to trzykrotny mistrz Polski (1951, 1953, 1954). W minionym sezonie drużyna zajął szóste miejsce.

 

Przypomnijmy, że hala w Żukowie znajduję się przy ul. Armii Krajowej 2e. Wstęp na prezentację jest wolny.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved