Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Chaberek: Personalnie nie mam pretensji

Michał Chaberek: Personalnie nie mam pretensji

Michał Chabarek po zawirowaniach z rozwiązaniem kontraktu z Jadarem Radom rozpoczął grę z AZS UWM Olsztyn. - Nie jest dla mnie jasne dlaczego tak się to stało - mówi w rozmowie ze Strefą Siatkówki zawodnik.

Katarzyna Grzegorzewska: Chyba nie tak wyobrażałeś sobie współpracę z Jadarem Radom, która dość szybko się zakończyła. Jak odnosisz się do całej sprawy?

Michał Chaberek: Wolałbym się publicznie nie wypowiadać na temat współpracy z Jadarem Radom. Bo dużo jej nie było. Jeśli chodzi o współpracę z poszczególnymi zawodnikami i trenerem tu tez nie mam za dużo do powiedzenia. Jeśli chodzi o atmosferę w zespole i personalnie nie mam do chłopaków czy do trenera jakiś pretensji. Nie jest dla mnie jasne dlaczego tak się to stało. Dziwi mnie to trochę, nie spodziewałem się, że coś takiego może nastąpić. Ale wyszło jak wyszło, trafiłem do AZS Olsztyn i jak na razie jestem zadowolony.W miniony piątek AZS Olsztyn zagrał z Jadarem Radom, rozmawiałeś może z działaczami, trenerem z Radomia o całej sytuacji?

Z działaczami nie rozmawiałem , ponieważ to co mieliśmy sobie powiedzieć, zostało już powiedziane. Co do trenera zamieniliśmy kilka słów, ale to na zasadzie normalnej rozmowy.

Dlaczego wybrałeś AZS Olsztyn, wiadomo przecież, że zespół ten zmaga się z problemami finansowymi?

Dlatego, że jest tu miejsce dla przyjmującego, nie jestem tutaj trzynastym czy czternastym zawodnikiem. Normalnie jestem jednym z czterech przyjmujących, mam szanse na grę. Po za tym chciałem grać w najwyższej klasie rozgrywkowej, a miejsce było tylko i wyłącznie w AZS Olsztyn. Nie uważam zresztą, że to jest zły wybór. Wręcz przeciwnie, jestem zadowolony i to nawet bardzo z treningów z podejścia tutaj do zawodnika.

Mam nadzieje, że będzie już tylko lepiej.

W najbliższy piątek zmierzycie się z AZS Politechniką Warszawską. Zespół ten bardzo dobrze zaprezentował się w ostatnim meczu z AZS Częstochową. Jak oceniasz szanse Olsztyna w tym spotkaniu?

Tak się składa, że nie widziałem meczu Politechniki w przygotowaniach do sezonu ani we wczorajszym spotkaniu. Wiem, że nieźle się prezentują. Znam wielu zawodników z Politechniki oraz Krzysztofa Kowalczyka i tak sobie myślałem, że ten zespół przed sezonem będzie groźny i na pewno przez wielu niedoceniany. Jakie szanse? Nie wiem, myślę, że jak zagramy swoją grę to powinniśmy spokojnie sobie poradzić, zostaje jeszcze margines błędu bo ich nie widziałem tak więc trudno mi ocenić.

* Rozmawiała Katarzyna Grzegorzewska, Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved