Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Radomski: Jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej niż jest

Jakub Radomski: Jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej niż jest

Okazuje się, że siatkarze AZS-u Politechniki Warszawskiej nie tylko potrafią grać w siatkówkę. Jakub Radomski, młody przyjmujący stołecznych „Inżynierów” udowodnił, że poza sportem, ma również talent do gry... z tym, że... aktorskiej.

Zacisze pokoju stylizowanego na stary, pochodzący z pierwszej połowy XX wieku gabinet, w tle muzyka Chopina – tak rozpoczyna się „reklamówka” z udziałem Jakuba Radomskiego, mająca na celu popularyzację zespołu JW. Construction Osram AZS Politechniki Warszawskiej wśród kibiców w całym kraju. – Jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej niż jest – mówi, uśmiechając się do kamery, przyjmujący „Inżynierów”.

Przedpremierowy pokaz filmu odbył się na konferencji prasowej Akademików przed inauguracją sezonu 2008/09. – Genialne – powiedział zachwycony prezentacją trener Krzysztof Kowalczyk. – Tylko nic nie mówcie chłopakom. Chcę im zrobić niespodziankę, pokażę ten spot w szatni na odprawie przed meczem w Częstochowie – prosił warszawski szkoleniowiec obecnych na spotkaniu z dziennikarzami Radosława Rybaka i Bartłomieja Neroja.Przez blisko tydzień czasu „reklamówka” owiana była wielką tajemnicą. Działacze AZS-u Politechniki Warszawskiej chcieli, aby premiera filmu zbiegła się ze startem nowej, klubowej strony internetowej, która od wczoraj dostępna jest pod adresem www.azspw.com. Nie wiemy na ile orędzie Jakuba Radomskiego do kibiców podziałało mobilizująco na kolegów w poniedziałkowym meczu pod Jasną Górą, skąd stołeczni przywieźli dwa, cenne punkty.

Skąd wziął się pomysł na nakręcenie krótkiego spotu reklamowego? – Po ostatnim sparingu w Bełchatowie (AZS Politechnika Warszawska przegrała ze Skrą 0:2 – przyp. red.), Kuba był bardzo zadowolony z gry zespołu w tym meczu. W autobusie mówił >>Jest lepiej. A będzie jeszcze lepiej<< – tłumaczy rzecznik prasowy „Inżynierów”, Adrian Komorowski. – Stąd wziął się pomysł, aby nakręcić filmik, w którym Kuba wystąpiłby w głównej roli – dodaje.

Podopieczni Krzysztofa Kowalczyka udowodnili już, że mogą grać zdecydowanie lepiej. A czy stać ich na to by grać jeszcze lepiej? Przekonać się o tym będzie można już w piątkowe, późne popołudnie. „Inżynierowie” we własnej hali podejmować będą trzeci zespół z ubiegłego sezonu, AZS Olsztyn. Początek meczu o godzinie 18.00.

źródło: azspw.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved