Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W najbliższy piątek Trefl nie zagra z Kędzierzynem

W najbliższy piątek Trefl nie zagra z Kędzierzynem

Działacze Trefla Gdańsk poprosili prezesa ZAK SA Kędzierzyn-Koźle o zgodę na przełożenie ich meczu 2. kolejki PlusLigi. - Nie protestowałem, bo to pozwoli naszym zawodnikom wyleczyć kontuzje - stwierdził Kazimierz Pietrzyk.

W drugiej kolejce spotkań PlusLigi, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle miała rozegrać kolejny wyjazdowy mecz. Tym razem z beniaminkiem rozgrywek, gdańskim Treflem. – Już w zeszłym tygodniu działacze z Gdańska prosili nas o zgodę na rozegranie meczu w Kędzierzynie – mówił prezes ZAKSY, Kazimierz Pietrzyk.

Ostatecznie ustalono jednak, że spotkanie zostanie przełożone na piątek 31 października. – Nasi przeciwnicy mają podobno kłopot z wynajęciem hali i stąd ta zmiana. Zgodziliśmy się na nią, bo to pozwoli, by do drużyny powrócili kontuzjowani Terence Martin, Wojciech Kaźmierczak i nie do końca wyleczony Dan Lewis – twardzi prezes ZAKSY.Skądinąd wiadomo, że działacze Trefla wciąż poszukują nowych zawodników, którzy być może już w tym tygodniu pojawią się na wybrzeżu. – Jeśli gdańszczanie zagrają z nami wzmocnieni, to będzie tylko ciekawiej. Po meczu w Rzeszowie nie boimy się nikogo – powiedział portalowi SportoweFakty.pl Kazimierz Pietrzyk, który wciąż zbiera gratulacje za postawę kędzierzynian w inauguracyjnym meczu z Resovią.

* Autor – Wojciech Potocki

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved