Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rafał Matusiak: Po prostu jesteśmy w formie

Rafał Matusiak: Po prostu jesteśmy w formie

- To dopiero trzecia kolejka. Może w trakcie sezonu to inni będą coraz lepiej grali. Na razie jednak nie chcemy przerywać tej passy zwycięstw - mówi przyjmujący lidera I ligi mężczyzn, Rafał Matusiak.

Nie przewróci się wam w głowach?

Rafał Matusiak: – Dlaczego miałoby się przewrócić? To dopiero trzecia kolejka. Może w trakcie sezonu to inni będą coraz lepiej grali. Na razie jednak nie chcemy przerywać tej passy zwycięstw. Choć na pewno przyjdzie kiedyś taki moment, że przegramy i trzeba się z tym liczyć.Dlaczego tak łatwo wam poszło? Rywal był przecież był teoretycznie silny.

Uważam, że po prostu jesteśmy w formie. Nikt w zespole nie trenuje na pół gwizdka. Taki jest tego efekt, że dobrze wystartowaliśmy w lidze. Choć gdyby ktoś mi powiedział, że będziemy mieli 8 punktów po trzech kolejkach, nie uwierzyłbym mu.

A skąd ta wielka pewność siebie z jaką sobie poczynacie?

To fakt, czujemy się pewnie na boisku. Moim zdaniem takim jednym, szczególnym kluczem do naszego sukcesu i luzu w grze jest zagrywka. Na razie mamy bardzo groźną, a od niej wszystko się zaczyna. W ten sposób układamy sobie całą grę i przeciwnik nie ma okazji do łatwych akcji. My blokujemy, bronimy i kontrujemy.

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved