Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski: Sezon nie rozpoczął się po naszej myśli

Paweł Zatorski: Sezon nie rozpoczął się po naszej myśli

Częstochowianie w meczu z AZS-em Politechniką Warszawską liczyli na zwycięstwom udało się wywalczyć raptem jeden punkt. - Ten sezon nie rozpoczął się po naszej myśli - stwierdził libero AZS-u Częstochowa, Paweł Zatorski.

Sezon nie rozpoczął się po naszej myśli, chcieliśmy wygrać to spotkanie – powiedział po meczu z AZS Politechniką Warszawską libero AZS-u Częstochowa, Paweł ZatorskiW pierwszym secie widać było chwile nerwowej gry – to był pierwszy set sezonu, pierwszy w takim składzie. Cieszę się, że po ciężkiej końcówce ostatecznie to my byliśmy górą. Udało nam się kilkukrotnie zablokować „Inżynierów”, podbić niektóre piłki i doprowadzić do prowadzenia w spotkaniu. W drugim secie z naszej strony niestety zabrakło mocnej zagrywki, a w tym czasie rywal rozwinął się w tym elemencie siatkarskiego rzemiosła – dodał młody zawodnik częstochowian.

Zapytany o nastroje w zespole przed kolejnym ligowym spotkaniem, w którym podopieczni Radosława Panasa zagrają z mistrzami Polski, Skrą Bełchatów, Zatorski z uśmiechem odpowiedział: – Nastroje są bojowe, nie mogą być inne przez meczem z takim rywalem, jakim jest Skra Bełchatów. Grają tam gwiazdy światowego formatu. To będzie mecz, w którym musimy pokazać się z jak najlepszej strony, walczyć o każdą piłkę, inaczej będzie jeszcze gorzej niż w dzisiejszym meczu. Będziemy walczyć do końca – tego jestem pewien.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved