Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marek Mierzwiński czeka na decyzję

Marek Mierzwiński czeka na decyzję

fot. archiwum

Siatkarki PRO KON STAL Piasta liżą rany po nieoczekiwanej porażce w Sosnowcu. Po meczu trener Marek Mierzwiński oddał się do dyspozycji zarządu, ale póki decyzji w jego sprawie nie ma, więc zespół pracuje według normalnego planu.

Dla większości zawodniczek przegrana z SMS była szokiem. Podobnie zresztą dla trenera Marka Mierzwińskiego, który zaraz po meczu oddał się do dyspozycji zarządu klubu. To on prowadził jednak poniedziałkowy trening. – Na razie nie ma decyzji w mojej sprawie, a przynajmniej ja jej nie znam. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak dalej pracować z dziewczynami – tłumaczy szkoleniowiec.

 

Jego zdaniem, po przegranej w Sosnowcu, należy przestać głośno mówić o awansie PRO KON STAL Piasta do ekstraklasy. – Na razie powinniśmy się skupić na kolejnych meczach i myśleć o tym, jak wyjść z twarzą z zaistniałej sytuacji. Trzeba skoncentrować się na następnych spotkaniach i nie zawracać sobie głowy myśleniem o PlusLidze Kobiet. Jeśli będziemy wygrywać, to sukcesy przyjdą same – dodaje Mierzwiński , w którego zespole cały czas pozostaje jedno wolne miejsce. – Na gwałt musimy poszukać przyjmującej. Koszty w tym przypadku nie powinny grać roli – dodaje. 

Niestety, szczecinianki cały czas mają problemy ze znalezieniem hali do treningów. Już dzisiaj wiadomo, że w środę cały zespół dostanie …wolne. – Po cichu liczę jeszcze na to, że być może uda nam się tego dnia rozegrać jakiś sparing. Nie będzie to jednak takie łatwe – uważa Mierzwiński.

 

Wiadomo już natomiast, że w następny weekend PRO KON STAL Piast rozegra dwumecz z AZS AWF Poznań. W sobotę obie drużyny spotkają się w Murowanej Goślinie i rozegrają spotkanie III rundy Pucharu Polski. Dzień później dojdzie do kolejnej konfrontacji tych drużyn, tym razem w Poznaniu. Stawką tego pojedynku będą już ligowe punkty.

źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved