Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Stelmach: Nie mogę usiedzieć

Krzysztof Stelmach: Nie mogę usiedzieć

Nie tak miał wyglądać początek sezonu siatkarzy Resovii. Ekipa, która celuje w finał rozgrywek PlusLigi, uległa u siebie 2:3 gościom z Kędzierzyna. - Lepiej nie mogłem zacząć pracy - przyznał zadowolony Krzysztof Stelmach.

Oczekiwania były wielkie, fachowcy i kibice w rzeszowskiej hali przewidywali łatwe 3:0 gospodarzy. Nic z tych rzeczy. Nieustępliwy zespół ZAKSY prowadzony przez debiutującego trenera Krzysztofa Stelmacha i skutecznego czeskiego atakującego Jakuba Novotnego (23 pkt.) nie przestraszył się faworyta.

Lepiej nie mogłem zacząć pracy – przyznał zadowolony Stelmach, który okazał się w czasie meczu prawdziwym wulkanem energii. Biegał przy linii, krzyczał, „przyjmował” piłkę razem z podopiecznymi, schodził z nimi do parteru. Gdyby mógł, wskoczyłby na parkiet i pomógł swoim graczom.Taki mam już charakter, że nie mogę usiedzieć – tłumaczył Stelmach. – Jestem częścią drużyny, chcę jej dać mocny impuls. Nie wyobrażam sobie, żeby nie walczyć razem z chłopakami, to im się ode mnie należy. Uspokoję się, jak będę 20 lat starszy.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved