Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: AZS AGH Wisła II Kraków znacznie lepsza od Siarki

II liga: AZS AGH Wisła II Kraków znacznie lepsza od Siarki

Bardzo słaby występ zanotowały siatkarki Anser-Siarki Tarnobrzeg w Krakowie. To kolejny mecz, w którym tarnobrzeżanki nie potrafiły się cieszyć z gry i zdobywanych punktów.

Na ostre słowa krytyki zasłużyły siatkarki Anser-Siarki Tarnobrzeg, które w meczu drugiej ligi przegrały w rezerwami Wisły Kraków w stylu.

Można przegrać, ale trzeba uczynić to po walce, a w Krakowie tarnobrzeskie siatkarki sprawiały przygnębiające wrażenie.Zabrakło Sokalskiej

W drużynie zabrakło chorej Jolanty Sokalskiej i od razu odbiło się to na jakości gry. To przecież tarnobrzeżanki były faworytkami w meczu z młodziutkim krakowskim zespołem.

Ekipa Siarki już na początku sezonu pokazuje, ze niekoniecznie musi w tym sezonie powalczyć o najwyższe cele. W Krakowie było to widać najdobitniej. W pierwszej partii tarnobrzeskie siatkarki zagrywały tak słabo, że miejscowym nie wypadało przegrać tej partii.

Prysły nadzieje

W drugim secie w grze Anser-Siarki coś drgnęło, zespół objął prowadzenie 5:1, ale zamiast spokojnie grać swoje zaczął popełniać błędy. Błędy, jakie nie przystoją zawodniczkom występującym w drugiej lidze.

Do fatalnej zagrywki doszła słaba gra w obronie, beznadziejnie wykonywane ataki, a blok przyjezdnych był tak dziurawy, że nie zatrzymywał żadnych piłek. W trzecie partii tarnobrzeskie siatkarki wygrywały 17:16, wydawało się, ze powalczą o honorową porażkę. Niestety, nadzieje na to prysły bardzo szybko, niczym przysłowiowa banka mydlana.

AZS AGH Wisła II Kraków – Anser-Siarka Tarnobrzeg 3:0

(25:17, 25:19, 25:19)

Skład:

Anser-Siarka: Galica, Surowiec, Kubiak, Jabłońska-Żak, Ryznar, Chorzępa – Dudek (Libero), Wacławczyk, Matejek, Janas

* Autor – Piotr Szpak

Zobacz także:

Wyniki i tabela II ligi 4. grupy kobiet

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved