Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: GTPS wygrał w Spale

I liga: GTPS wygrał w Spale

W ostatnim spotkaniu trzeciej kolejki I ligi mężczyzn zespół GTPS Gorzów zdobył swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Po bolesnych porażkach w Będzinie i u siebie z Hajnówką, gorzowianie bardzo chcieli się odkuć.

W pierwszoligowym pojedynku z uczniami trener Rajbudu Development GTPS Sławomir Gerymski postawił na tych, którzy kilka miesięcy temu opuścili mury Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W pierwszej szóstce wyszli rozgrywający Łukasz Wroński oraz przyjmujący Mateusz Jasiński. – Założenie było proste, nie dać się rywalowi rozhulać – opowiadał Gerymski. – Bo ci chłopcy, choć niedoświadczeni, są niesamowicie ambitni i czasami potrafią poszaleć, bo przecież nie mają nic do stracenia.

Problemów nie mieli jednak tylko w pierwszym secie, później uczniowie z pierwszej i drugiej klasy liceum mocniej się opierali. Mało brakowało, a urwaliby siatkarzom z Gorzowa seta.Trzeba się cieszyć z pierwszych punktów w lidze. Dobrze, że wyszło nam za trzy punkty bez zająknięcia. Teraz czekają nas trzy ciężkie mecze i mam nadzieję, że tym pojedynkiem rozpoczęliśmy passę zwycięstw. Są oczywiście rzeczy, które musimy zmienić, które trzeba poprawić. Ale to powoli… Mamy dwa, trzy lata, a może nawet dziesięć (śmiech – dop.red.). A tak na serio to pierwsze korekty będą już na sobotnie spotkanie z Nysą – powiedział nam trener Rajbud Development GTPS Sławomir Gerymski.

SMS PZPS I Spała – Rajbud Development GTPS Gorzów 0:3

(15:25, 20:25, 24:26)

Skład:

GTPS: Wroński, Wołosz, Kudłacik, Śmigiel, Jasiński, Kupisz, Kaniowski (libero) oraz M.Kamiński, Grzesiowski, R.Maciejewicz.

Zobacz również:

Tabela i komplet wyników 3 kolejki I ligi mężczyzn

źródło: gorzow24.pl, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved