Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dominika Koczorowska: Ten turniej nam zupełnie nie wyszedł

Dominika Koczorowska: Ten turniej nam zupełnie nie wyszedł

fot. archiwum

Fatalnie na ostatnim turnieju na tydzień przed startem rozgrywek ekstraklasy spisały się białostockie siatkarki. - Ten turniej nam zupełnie nie wyszedł, to była tragedia - stwierdziła białostocka środkowa Dominika Koczorowska.

Na zawodach w Mielcu białostoczanki przegrały wszystkie trzy spotkania. Co więcej, nie potrafiły w żadnym z pojedynków wygrać chociaż seta.

 

We wcześniejszych sparingach przed sezonem gra zawodniczek Pronaru Zeto Astwy AZS Białystok nastrajała dość optymistycznie. Niestety po występie w Mielcu jest zupełnie inaczej. Pierwszego dnia zmagań podopieczne Dariusza Luksa przegrały z miejscową Stalą 0:3. Zawodniczki z zespołem, który w poprzednim sezonie należał do jednych ze słabszych w lidze, podjęły walkę w zasadzie tylko w drugim secie. O całym tym spotkaniu, a w szczególności o trzeciej partii na pewno chciałyby jak najszybciej zapomnieć. Popełniały w niej masę błędów i zdobyły zaledwie 12 punktów. Równie słabo białostoczanki spisały się w dwóch kolejnych spotkaniach. Najpierw zostały rozbite przez mistrzynie Polski z Muszyny, a następnie przez siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza. W pierwszym pojedynku białostockie zawodniczki w żadnych z setów nie zdołały zdobyć choćby 20 punktów. 

Ten turniej nam zupełnie nie wyszedł, to była tragedia – mówi białostocka środkowa Dominika Koczorowska . – W zasadzie to same nie wiemy, czym była spowodowana nasza tak słaba postawa. Być może zabrakło trochę koncentracji. We wcześniejszych spotkaniach pokazałyśmy, że potrafimy dobrze grać, a tu przytrafiła nam się wpadka. Mam nadzieję, że po niej w rozgrywkach ligowych będzie już tylko dobrze .

 

Swój trzeci sezon w krajowej elicie białostoczanki rozpoczną w sobotę. We własnej sali zmierzą się z wicemistrzyniami Polski Farmutilem Piła.

 

Już po ostatnim meczu podczas turnieju w Mielcu w szatni rozmawiałyśmy o czekającym nas spotkaniu i na pewno musimy w nim zagrać dużo lepiej niż podczas tych ostatnich sparingów – stwierdza Koczorowska. – Przed nami ostatni tydzień do ligi i jest to ostatni dzwonek, aby cokolwiek poprawić w naszej grze. Na mecz z drużyną z Piły musimy wyjść zupełnie inaczej skoncentrowane i z wiarą, że możemy wygrać .

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved