Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Podsumowanie I kolejki Łódzkiej Amatorskiej Ligi siatkówki

Podsumowanie I kolejki Łódzkiej Amatorskiej Ligi siatkówki

W dniu 11 października 2008 w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się I kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej.

W Ekstraklasie kobiet, grający w ubiegłym sezonie jedyny żeński zespół kobiet Volleydolls dość niespodziewanie przegrał z beniaminkiem rozgrywek Liderem 1:3.

W Ekstraklasie mężczyzn w najciekawszym meczu TKKF Dzikusy pokonały Lozamet 3:1. Ubiegłoroczny mistrz Superata Gruby Benek gładko pokonała mocno zmieniony zespół Popularnych 3:0.



W I lidze dwa niezwykle zacięte mecze z udziałem ubiegłorocznych spadkowiczów z najwyższej ligi – Uniwersytet Medyczny niespodziewanie uległ Iskrze 2:3, a Fantom z dużym trudem pokonał beniaminka Bilex.

W II lidze największą niespodzianką była porażka 1:3 ubiegłorocznego pierwszoligowca Easy z niżej notowanym zespołem Volley Team.

Zapraszamy na następną kolejkę rozgrywek, która odbędzie się 18.10.2008 (sobota) w godzinach 9-15 w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów).

Ekstraklasa kobiet

Lider – Volleydolls 3:1

Borsuk`s – Bytnarówka 3:0

ŁKS Głuchych – Dream Team 0:3

LKS Orzeł – Salos przełożony

                Zespół 	Mecz 	Pkt 	Sety
1. Borsuk`s 	1 	3 	3 	0
2. Dream Team 	1 	3 	3 	0
3. Lider 	1 	3 	3 	1
4. LKS Orzeł 	0 	0 	0 	0
5. Salos 	0 	0 	0 	0
6. Volleydolls 	1 	0 	1 	3
7. ŁKS Głuchych 1 	0 	0 	3
8. Bytnarówka 	1 	0 	0 	3

Ekstraklasa mężczyzn

Dywilan – Biogened 1:3

PGE ŁZE – LUKS Sokół 1:3

Popularni – Superata 0:3

TKKF Dzikusy – Lozamet 3:1

Lamia ElmaRK – PAO przełożony

                Zespół 	Mecz 	Pkt 	Sety
1. Superata 	1 	3 	3 	0
2. TKKF Dzikusy 1 	3 	3 	1
3. LUKS Sokół 	1 	3 	3 	1
4. Biogened 	1 	3 	3 	1
5. Lamia ElmaRK 0 	0 	0 	0
6. PAO 	        0 	0 	0 	0
7. Lozamet 	1 	0 	1 	3
8. Dywilan 	1 	0 	1 	3
9. PGE ŁZE 	1 	0 	1 	3
10.Popularni 	1 	0 	0 	3

I liga mężczyzn

ZWiK – Aviva 0:3

Uniw. Medyczny – Iskra 2:3

Piwożłopy – Brukland 0:3

Fantom – Bilex (Justynów) 3:1

Dalkia – Senator W&W 3:0

        	Zespół 	Mecz 	Pkt 	Sety
1. Dalkia 	1 	3 	3 	0
2. Brukland 	1 	3 	3 	0
3. Aviva 	1 	3 	3 	0
4. Fantom 	1 	3 	3 	1
5. Iskra 	1 	2 	3 	2
6. Uniw. Med. 	1 	1 	2 	3
7. Bilex 	1 	0 	1 	3
8. ZWiK 	1 	0 	0 	3
9. Piwożłopy 	1 	0 	0 	3
10. Senator W&W 1 	0 	0 	3

III liga

Izba Celna – Bejłocz 1:3

Energeo (Arete) – Dirty Dozen 3:1

Volley Team – Easy 3:1

Delecta – Gryzipiórki 3:1

Blachy Pruszyński – Sport Owcy 3:2

AMC – Dell 3:0

  	        Zespół 	Mecz 	Pkt 	Sety
1. AMC 	        1 	3 	3 	0
2. Volley Team 	1 	3 	3 	1
3. Delecta 	1 	3 	3 	1
4. Energeo 	1 	3 	3 	1
5. Bejłocz 	1 	3 	3 	1
6. Blachy Prusz.1 	2 	3 	2
7. Sport Owcy 	1 	1 	2 	3
8. SWSPiZ 	0 	0 	0 	0
9. Izba Celna 	1 	0 	1 	3
10. Dirty Dozen 1 	0 	1 	3
11. Gryzipiórki 1 	0 	1 	3
12. Easy 	1 	0 	1 	3
13. Dell 	1 	0 	0 	3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved