Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Ikar przegrał po raz trzeci

III liga: Ikar przegrał po raz trzeci

Siatkarzom Ikara Legnica nie udał się debiut przed własną publicznością. Zespół trenera Bogusława Pielucha przegrał w meczu trzeciej kolejki dolnośląskiej III ligi 1:3 z drużyną AKS Strzegom.

Pierwszego seta wygrali dosyć pewnie legniczanie i nic nie wskazywało na porażkę w tym meczu. Jednak to goście ze Strzegomia wygrali kolejne trzy sety i cały mecz 3:1. W drugim secie wyrównana walka toczyła się do stanu 12:15. Po kilku minutach Ikar przegrywał z AKS już 12:23! Set trzeci i czwarty to już dominacja bardziej doświadczonego zespołu ze Strzegomia. W czwartej partii AKS wręcz zdemolował Ikara do 12. Set czwarty był już bardziej wyrównany, ale goście zakończyli go wygraną. Tym samym AKS Strzegom wygrał w Legnicy 3:1.

Ikar nadal pozostaje bez punktów. Młoda legnicką drużynę, złożoną z juniorów czeka bardzo ciężka walka o utrzymanie się w III lidze. Po raz kolejny okazało się, że między siatkówką juniorską, a seniorską jest znaczna różnica.

Ikar Legnica – AKS Strzegom 1:3

(25:19, 25:27, 12:25, 22:25)

Skład:

Ikar: Żarczyński, Izba, Michalewski, Czmiel, Koncewicz, Strzelczyk, Cudnik, Szymaniuk, Wiśkowski, Hreczany, Pacholak, Kupiński

źródło: sport.lca.pl