Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Gorzowianie zagrają w poniedziałek

Gorzowianie zagrają w poniedziałek

Zespół Rajbud Development GTPS Gorzów przełożył swój I-ligowy mecz z ekipą SMS Spała na poniedziałek, bo pierwsze zwycięstwo w I lidze chce odnieść w drodze na spotkanie o Puchar Polski z Pronarem Hajnówka.

Trudno się dziwić podłym nastrojom w Rajbud Development GTPS. Zawodnicy wykonali ciężką pracę, wydawało się, że dokonali udanych wzmocnień, dobrze grali w sparingach, a na początek ligi po 3:1 ograli ich dwaj beniaminkowie. I nie ma tłumaczenia, że dopadły ich kontuzje, bo skład zapowiadał się na równy i szeroki. – Nic już nie zmienimy, musimy przyjąć trudny start takim jakim jest i jak najszybciej się odbić – powiedział trener Sławomir Gerymski. – Nie wyobrażam sobie, abyśmy w najbliższej kolejce znów mieli kłopot z wygrywaniem.

Opinie, które pojawiły się o moim zespole zupełnie mnie nie interesują i nie mam zamiaru ich słuchać, a także jechać po chłopakach – dodał Gerymski. – My wiemy swoje, zdajemy sobie sprawę co już się wydarzyło, ale przecież przed nami jeszcze wiele grania. Wróci zdrowy cały skład, a tylko dzięki pracy, a nie biadoleniu forma będzie rosła. Dwa mecze niczego nikomu nie załatwiły. Teraz najważniejsze, abyśmy jak najszybciej zabrali SMS wszystkie punkty i w ten sposób zrobili otwarcie naszego dorobku.Szkoleniowiec przede wszystkim sugeruje się klasą rywala. Gorzowianie zagrają z SMS Spała, który w I lidze przede wszystkim dostarcza punkty i cieszy się z każdego ugranego seta. Z tej szkoły wyszli dwaj nowi gracze GTPS-u – Łukasz Wroński i Mateusz Jasiński. Obaj mają szansę szybko stać się istotnymi ogniwami gorzowskiej drużyny. W Spale zagrają w poniedziałek, w drodze na środowe spotkanie Pucharu Polski z Pronarem w Hajnówce.

Opinie, które pojawiły się o moim zespole zupełnie mnie nie interesują i nie mam zamiaru ich słuchać, a także jechać po chłopakach – powiedział Sławomir Gerymski. – My wiemy swoje, zdajemy sobie sprawę co już się wydarzyło, ale przecież przed nami jeszcze wiele grania. Wróci zdrowy cały skład, a tylko dzięki pracy, a nie biadoleniu forma będzie rosła. Dwa mecze niczego nikomu nie załatwiły. Teraz najważniejsze, abyśmy jak najszybciej zabrali SMS wszystkie punkty i w ten sposób zrobili otwarcie naszego dorobku.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved