Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Gdańsk przywitał mistrzów Polski po … chińsku

Gdańsk przywitał mistrzów Polski po … chińsku

Siatkarze Skry Bełchatów wyjechali na pierwszy mecz PlusLigi w sobotę rano. W drodze do Gdańska zatrzymali się w Zakładzie Karnym w Sztumie. Spotkanie ze skazanymi odbyło się dzięki uporowi jednego z osadzonych.

Po krótkim pobycie za kratami siatkarze ruszyli dalej w stronę Bałtyku. Po dziewięciu godzinach podróży dotarli na molo w Sopocie, gdzie zamieszkali w hotelu Zhong Hua. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży z czego najbardziej zadowoleni byli Stefan Antiga i Miguel Falasca.

Przed treningiem bełchatowianom zaserwowano sushi, a na kolację m.in.: kaczkę z grzybami z pędami bambusa, pasemka selera z serem tofu, kurczaka z ananasem czy ryż z krewetkami.Dziś za niespełna 4 godziny bełchatowianie rozegrają swój pierwszy w tym sezonie pojedynek. Zawodnicy Trefla Gdańsk z pewnością, jako beniaminek PlusLigi, mocno wzmocniony w trakcie przerwy międzysezonowej będzie chciał napsuć mistrzom Polski wiele, krwi. w jakim stopniu im się uda dowiemy się niebawem. Początek spotkania o godz. 15.00.

źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved