Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Konferencja prasowa Impel Gwardii Wrocław

Konferencja prasowa Impel Gwardii Wrocław

fot. archiwum

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa Impel Gwardii. - Decyzja o sponsorowaniu Gwardii była przede wszystkim okazaniem wiary w możliwości zespołu, ale wynikała także z tradycji wspierania ekipy wrocławskich siatkarek przez firmę Impel – powiedział Józef Biegaj wiceprezes Impel S.A.

W siedzibie firmy Impel S.A (ul. Ślężna 118, Wrocław – red) rozpoczęła się wczoraj o godzinie 15.00 oficjalna konferencja prasowa zespołu Impel Gwardii Wrocław. Tuż przed rozpoczęciem gry w PlusLidze Kobiet wrocławskie siatkarki, sztab szkoleniowy i działacze podzieli się z dziennikarzami planami na najbliższy sezon.

 

Zeszłoroczna decyzja o sponsorowaniu Gwardii była przede wszystkim wiarą w możliwości zespołu, ale również wynikała z tradycji wspierania siatkarek Gwardii przez firmę Impel. Jako sponsor tytularny, chcemy wiązać naszą markę z wydarzeniami postrzeganymi jako sukces, chcemy wspierać wartości potrzebne do jego osiągnięcia jak odwaga, konsekwencja, wytrzymałość oraz ciężka i zdyscyplinowana praca. Mam nadzieję, że zespół Impel Gwardia Wrocław w nadchodzącym sezonie ugruntują swoją pozycję w ekstraklasie – m.in. powiedział Józef Biegaj , wiceprezes Impel S.A. 

Beniaminek ekstraklasy to w tej chwili tylko 11 zawodniczek, które będą miały trudne zadanie awansować do fazy play-off. – Przed rokiem w I lidze miałem do dyspozycji 14 siatkarek, ale nie narzekamy, będziemy starali się jeszcze zwiększyć naszą liczebność, bo pewnych rzeczy nie da się nawet wytrenować w takiej liczbie. Nastawienie drużyny i ciężka praca, którą demonstrują na każdych zajęciach podbudowują nas wszystkich pozytywnie dlatego wierzę, że będziemy w stanie „poszczypać” każdego rywala w ekstraklasie – powiedział Rafał Błaszczyk , trener Impel Gwardii Wrocław.

 

Licznie zgromadzeni dziennikarze, oprócz pytań o zespół nie mniej zadawali ich o miejsce gier wrocławianek w PlusLidze. – Dzięki władzom miasta, możemy oficjalnie powiedzieć, że hala Orbita będzie miejscem rozgrywania przez nas spotkań. Cieszymy się, że w godnych warunkach przyjmiemy naszych kibiców, rywali oraz będziemy mieli możliwość stworzenia odpowiedniej oprawy dla dyscypliny sportu, której popularność w Polsce wciąż wzrasta. Podjęliśmy też decyzję o wpuszczeniu młodzieży szkolnej (do szkoły średnie włącznie – red) bezpłatnie na nasze spotkania, chcemy w ten sposób zachęcić młodych ludzi do oglądania siatkówki w najlepszym wydaniu w Polsce – mówił Jacek Grabowski , wiceprezes sekcji piłki siatkowej kobiet KS Gwardia Wrocław.

 

Następnie zgromadzeni obejrzeli prezentację multimedialną zespołu, a po części oficjalnej przyszedł czas na zdjęcia i rozmowy kuluarowe. Dziś Impel Gwardia rozegra ostatni mecz kontrolny przed startem ligi z Calisią Kalisz (Orbita, g. 14.00). Za kilka dni wielka inauguracja sezonu we Wrocławiu, do Orbity przyjedzie aktualny mistrz Polski MKS Muszynianka Fakro Muszyna. Mecz odbędzie się w niedzielę 19.10.2008r, g. 15.00 (transmisja „na żywo” w TV4).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved