Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: RCS Czarni jadą do Kęt

II liga: RCS Czarni jadą do Kęt

fot. archiwum

Długa droga przed ekipą RCS-u Czarni Radom w drodze po kolejne punkty. Lider rozgrywek po raz pierwszy zagra mecz na wyjeździe. Jego rywalem będzie ekipa Hejnał Kęty. - Nie możemy patrzeć na rywali z góry - podkreśla trener Jacek Skrok.

Co prawda okres poznawania rywali w rozgrywkach trwa, jednak nie jest przesadą stwierdzenie, ze to radomianie są zdecydowanym faworytem sobotniego pojedynku. – Nie możemy jednak patrzeć na rywali z góry, bowiem to będzie pierwszy krok do naszej zguby – tłumaczył w rozmowie z RadomSport.pl Jacek Skrok , trener Czarnych. Szkoleniowiec podkreśla, że dla radomian jutrzejszy mecz będzie pierwszym wyjazdowym, dlatego będzie stanowił też pewien sprawdzian, jak jego podopieczni poradzą sobie z pewną presją, jaka wiąże się właśnie z takimi pojedynkami.

 

Co więcej, czeka nas długa podróż. A dwóch zawodników – Damian Słomka i Jakub Bucki , praktycznie przesiądą się z autokaru, który przywiezie ekipę Jadaru z Olsztyna, do tego, który zawiezie nas na mecz z Hejnałem – dodaje Skrok. Warte odnotowania jest, że Hejnał nie zdobył w tym sezonie jeszcze punktu. – I dobrze by było, gdyby ten stan został zachowany po trzeciej kolejce – żartuje opiekun Czarnych.źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved