Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Łódzkie siatkarki grają z liderem

I liga: Łódzkie siatkarki grają z liderem

fot. archiwum

W piątek, o godz. 18, w Hali Parkowej przy ul. Małachowskiego, siatkarki Organiki Budowlani Łódź podejmują lidera rozgrywek I ligi kobiet Budowlanych Toruń.

Przed rozpoczęciem sezonu, podczas łódzkiego turnieju Organika Cup, łodzianki po ciężkim boju pokonały drużynę z Torunia 3:2, która wygrała dwa pierwsze mecze mistrzowskie i prowadzi w tabeli korzystniejszą różnicą małych punktów. Zapowiada się bardzo interesujące widowisko sportowe.

 

Niestety, w tym ważnym spotkaniu może zabraknąć w naszych szeregach libero Katarzyny Ciesielskiej, którą zmogła grypa – mówi menedżer łódzkiej drużyny Marcin Chudzik . –Trener Jacek Pasiński będzie natomiast miał już do dyspozycji, po wyleczonej kontuzji, Kingę Baran . 

W sobotę warto wybrać się do Aleksandrowa, gdzie o godz. 17, miejscowa Jedynka, lider II ligi, podejmuje łódzki Start, który niespodziewanie, ale zasłużenie, wygrał ostatnio na wyjeździe z Nike Ostrołęka.

 

Doceniamy Start, ale go się nie boimy – twierdzi trener Jedynki Paweł Mikołajczak . – Mamy, jak na II ligę, silny, scementowany zespół, który jest, nie tylko moim zdaniem, jednym z głównych kandydatów na awans do I ligi .

 

W tym samym dniu, o godz.16, siatkarki ŁKS zmierzą się w hali przy al. Unii ze Spartą Warszawa.

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved