Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Matlak przed sezonem: Żałuję pewnych decyzji

Matlak przed sezonem: Żałuję pewnych decyzji

fot. archiwum

Niecałe dwa tygodnie zostały do rozpoczęcia rozgrywek siatkarskiej Plus Ligi Kobiet. Czy zespół, który w najbliższym sezonie będzie grał w barwach Farmutilu to "drużyna marzeń" Jerzego Matlaka? - Nie do końca - mówi szkoleniowiec pilskich siatkarek.

Pierwotnie mówiłem, że jestem bardzo zadowolony ze składu, a teraz już trochę mniej. Oczy zaczynają mi się otwierać i dostrzegam pewne niedoskonałości niektórych zawodniczek. To wychodzi teraz, w trakcie grania – powiedział Radiu Eska Jerzy Matlak .

 

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu z nowego składu Farmutilu "odpadły" dwie zawodniczki. Do Poznania została wypożyczona środkowa, Urszula Bejga . Z Piłą rozstała się też Svetlana Dukule . Tym samym skróciła się ławka w pilskiej drużynie. A w przypadku ewentualnych kontuzji może mieć to niemałe znaczenie. 

Oddanie Bejgi do Poznania i zrezygnowanie z usług Dukule zaczyna mieć skutki. Ale to wszystko ciągle wiąże się z kosztami. Jeżeli łatwą ręką pozbywa się niektórych zawodniczek, to potem możemy mieć z tego problem. Ja akceptuję te decyzje, ale widzę, że chyba niepotrzebnie. Mogę powiedzieć, że jestem niezadowolony z tego, że oddałem Bejgę i że odeszła Svetlana Dukule. Niestety, człowiek pracuje pod presją pieniędzy, które są lub ich nie ma – dodaje Jerzy Matlak.

 

Plus Liga Kobiet startuje 18. października. Pierwszy mecz – z AZS Białystok – pilanki rozegrają na wyjeździe.

źródło: portal.i-pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved