Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki Muszynianki Fakro w rozjazdach

Siatkarki Muszynianki Fakro w rozjazdach

fot. archiwum

Mistrzynie kraju, zawodniczki Muszynianki Fakro, mają niezwykle intensywne przygotowania do nowego sezonu. Po powrocie z Włoch, tym razem gościły w Białymstoku. Podczas zawodów kontuzji nabawiła się Izabela Bełcik.

W Szamotułach pojawił się po raz pierwszy problem z jej mięśniami, ale już kilka dni później we Włoszech zagrała bez najmniejszych komplikacji. Niestety, w Białymstoku uraz się odnowił u pierwszej rozgrywającej muszyńskiego klubu. Trener Bogdan Serwiński wysłał siatkarkę na badania, po których okaże się co dokładnie dolega Izie. Tymczasem muszyński klub przygotowuje się do uczestnictwa w kolejnym turnieju. Już w piątek weźmie udział w corocznym turnieju o Puchar Prezydenta Mielca.

 

W tym roku walczyć będą cztery zespoły z Plus Ligi Kobiet. Gospodynie Stal Mielec zaprosiły do walki AZS Białystok, MKS Dąbrowę Górniczą i wspomnianą Muszyniankę Fakro Muszyna. Ten turniej będzie niejako rewanżem dla białostoczanek, muszynianek i drużyny z Dąbrowy Górniczej za ubiegłotygodniową potyczkę na północy kraju. W piątek turniej zainauguruje spotkanie pomiędzy Muszynianką Fakro a MKS Dąbrowa Górnicza, które rozpocznie się o godzinie 16. Dwie godziny później w kalendarzu imprezy znajduje się pojedynek pomiędzy Stalą Mielec i AZS Białystok. Zakończenie turnieju w sobotę. 

Tego dnia muszynianki zmierzą się o godzinie 11.30 z AZS Białystok, natomiast wieczorem o godzinie 18 Stal Mielec podejmie mistrza kraju. Udział w turnieju w Mielcu, podobnie jak przed tygodniem w Białymstoku, jest jedynie dobrym sparingiem dla siatkarek muszyńskiego klubu przed inauguracją ligi. Warto także nadmienić, że jeszcze w tym miesiącu muszynianki wezmą udział w Gorlicach w pokazowym meczu.

źródło: Gazeta Krakowska, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved