Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Są bilety na pojedynek Resovii z Kędzierzynem

Są bilety na pojedynek Resovii z Kędzierzynem

Sobotnim meczem z ZAK SA Kędzierzyn-Koźle siatkarze Asseco Resovii zainaugurują nowy sezon 2008/2009 w PlusLidze. Kibice nie posiadający całosezonowych karnetów mają szansę zakupić jeszcze bilety.

Kto nie ma karnetu na cały sezon, może na ten atrakcyjny pojedynek bez problemów kupić bilety. Można je rezerwować od dziś na stronie rzeszowskiego klubu (www.resoviassa.pl) i odbierać w salonie Koloportera w Rzeszowie (pasaż Tesco, Al. Powstańców 13).

W hali Podpromie bilety będą sprzedawane na trzy godziny przed rozpoczęciem meczu (początek spotkania z ZAKSĄ o godz. 15). O ile oczywiście, nie rozejdą się wcześniej w sprzedaży internetowej.Niech będzie pełna hala

Sprzedaliśmy do tej pory 2785 karnetów. Ponieważ w hali Podpromie są 4304 miejsca, w sprzedaży znajdzie się jeszcze sporo wejściówek – informuje Bartosz Górski, wiceprezes ds. marketingu naszego klubu.

Na poprzedni sezon sprzedanych zostało 2200 karnetów. Gdyby hala na Podpromiu miała trochę inną konstrukcję trybun, z pewnością karnety znalazłyby więcej nabywców. Mam jednak nadzieję, że frekwencja na meczach naszej drużyny będzie bardzo duża. Chciałoby się, aby każdy mecz oglądało tylu kibiców, ilu było na spotkaniu ze Skra Bełchatów.

Bilet normalny kosztuje 25 zł; ulgowy – 15 zł.

Dodatkowe atrakcje

Rzeszowscy siatkarze już nie mogą się doczekać ligowej premiery. Rośnie także zainteresowanie spotkaniem wśród kibiców. Mecz pokaże wprawdzie na żywo Polsat Sport, ale to nie to samo, co obejrzenie w hali pierwszego „zwarcia” o punkty. Tym bardziej, że ekipa z Kędzierzyna ma ciekawy skład i wysokie aspiracje.

Będzie to pierwszy mecz sezonu, będą niespodzianki. Specjalnie przygotowuje się także klub kibica. No i oczekujemy na ciekawe, emocjonujące widowisko i na zwycięstwo naszego zespołu – podsumował prezes Górski.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved