Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar Radom tuż przed prezentacją

Jadar Radom tuż przed prezentacją

Robert Grzanka nie jest już kierownikiem zespołu Jadaru Radom. Zastąpi go Dominik Kwapisiewicz, który jeszcze tydzień temu był czynnym siatkarzem. Zmiana na stanowisku kierownika wynika z tego, że Robert Grzanka złożył rezygnację. Powodem były względy osobiste.

Dominik Kwapisiewicz, który jako siatkarz występował m.in. w Płomieniu Sosnowiec, Jokerze Piła, zaliczył roczny epizod w Grecji, a jeszcze przed tygodniem w drugoligowym Wałbrzychu jest już po słowie z Jadarem i przyjeżdża do Radomia jutro.

Dominika znam i jestem przekonany, że sprawdzi się w nowej roli – uważa trener Jadaru Mirosław Zawieracz.W roli rozgrywającego Jadaru nie sprawdza się za to Słowak Lubomir Zavacka. Złośliwi twierdzą, że słowacki rozgrywający ma już wykupiony bilet w powrotną drogę. O jego przyszłości ostatecznie zadecyduje jednak trener Mirosław Zawieracz.

Nie, raczej nie – odpowiada Mirosław Zawieracz zapytany, czy zostawi siatkarza z Bratysławy w zespole. Liczę, że w tej sytuacji przełamie się Daniel Górski i nie trzeba będzie szukać w ogóle kolejnego rozgrywającego – wtrąca szkoleniowiec.

W poniedziałek, pośredniczący w rozmowach menadżer siatkarski Andrzej Grzyb poinformował działaczy radomskiego klubu, że Sirianis Menez chce grać w Radomiu i podpisał już kontrakt. Podpisana przez kubańskiego przyjmującego umowa do poniedziałkowego wieczora nie dotarła do klubu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że ostateczna decyzja już zapadła. Kubańczyk chce jak najszybciej przyjechać do Radomia. – Jeśli uda mu się załatwić wszystkie formalności, to prawdopodobnie przyjedzie w środę – mówi Tadeusz Kupidura, prezes Jadaru.

Zgodnie z zapowiedzią jutro w samym centrum Radomia, obok fontann na Żeromskiego, odbędzie się prezentacja Jadaru przed zbliżającym się sezonem. Imprezę poprowadzi znany aktor Tomasz Karolak. Ze względu na plany Norbiego, program został nieco zmodyfikowany.

Program imprezy:

godz. 13-14.30 - prezentacja sponsorów
godz. 14.30 - koncert Norbiego
godz. 15 – oficjalne otwarcie przez prezesa
Tadeusza Kupidurę i prezydenta Andrzeja Kosztowniaka
godz. 15.15 – wręczenie sponsorom pamiątkowych piłek
z autografami zawodników
godz. 15.30 – prezentacja drużyny przez Tomasza Karolaka

źródło: echodnia.eu, RadomSport.pl, SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved