Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Startuje VIII edycja TYPERMANII

Startuje VIII edycja TYPERMANII

Typermania przylgnęła do Strefy Siatkówki i stała się już jej nierozłącznym elementem. Jej popularność z roku na rok wzrasta, dlatego też dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich do zabawy w ósmej już edycji Typermanii.

Już od kilku tygodni napływają do redakcji maile zaniepokojonych czytelników z zapytaniami, czy ruszy, kiedy ruszy, czym nas zaskoczy? Odpowiadamy – Typermania rusza dziś, wraz z sezonem PlusLigi i potrwa aż do wiosny. Czym nas zaskoczy? Mamy nadzieję, że w tym sezonie wreszcie uda się zorganizować dla Was nietuzinkowe nagrody, ale o tym jeszcze za wcześnie by mówić, bowiem negocjacje ze sponsorem trwają.

Początkowo Typermania była wyłącznie konkursem dla uczestników listy dyskusyjnej „Strefa Siatkówki” na yahoo! Od trzech sezonów jej wyniki oraz zestawy par prezentujemy również w serwisie www.siatka.org.Jak zawsze będziemy typowali w każdej kolejce Typermanii siedem spotkań. Będziemy się starali, by znalazły się tam mecze PlusLigi, PlusLigi Kobiet, I ligi, II ligi a także lig zagranicznych. Nie ugniemy się przed żądaniami kibiców PlusLigi, by typować tylko i wyłącznie mecze o najwyższą stawkę. Nie posłuchamy również tych, którzy domagają się włączenia do Typermanii spotkań lig amatorskich. Jednym z celów naszej zabawy jest propagowanie wśród czytelników wiedzy o niższych ligach oraz o ligach zagranicznych. To do Was będzie należało odnalezienie tabeli danej ligi, przeanalizowanie ostatnich wyników i ocenienie szans obu zespołów. Waszym zadaniem będzie wytypować wyniki podanych przez nas spotkań. Za trafne przewidywania będziecie zbierać punkty zgodnie z punktacją konkursu.

Aby podać swoje typy, należy zarejestrować się w naszym serwisie. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu. Hasło i login będziecie mogli wykorzystywać przy każdym kolejnym logowaniu dla podania następnych typów, lub też w celu sprawdzenia wyników.

UWAGA: Loginy i hasła z poprzedniego sezonu nadal obowiązują i warto się rejestrować przy ich pomocy.

UWAGA: Będziemy bezlitośni w eliminowaniu z zabawy uczestników, którzy chcą zwiększyć szanse na wygraną logując się z więcej niż jednego konta. Jak pokazał zeszły sezon nasze narzędzia pozwalają na szybkie wychwycenie takich sytuacji.

Każdy może dołączyć do zabawy w dowolnym momencie, jak również w dowolnym momencie ją przerwać lub przez jakiś czas nie brać udziału w Typermanii. Opuszczenie poszczególnych kolejek wiąże się jednak ze stratą punktową uczestnika.

Dla uczestników, którzy wygrają poszczególne kolejki Typermanii, oraz dla pierwszej trojki klasyfikacji końcowej będą atrakcyjne nagrody. O tym, co to będzie już wkrótce. W przypadku, gdy kilka osób zdobędzie taką samą ilość punktów, o przyznaniu nagrody zdecyduje losowanie.

I kolejka TYPERMANII:
Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów        PlusLiga
AZS Olsztyn - Jadar Radom          PlusLiga
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle   PlusLiga
AZS PWSZ Nysa - Siatkarz Wieluń       I M
TPS Rumia - Remagum Mysłowice        I K
Olimpia Jawor - Politechnika Śląska Gliwice II K gr. 2
Sisley Treviso - Copra Piacenza       Włochy M

Typy można podawać do piątku (10 października) do godz. 16:00. Po tym terminie możliwość dodawania typów zostanie zablokowana.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved