Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Słowak już trenuje z Jadarem, Kubańczyk w drodze

Słowak już trenuje z Jadarem, Kubańczyk w drodze

Słowacki rozgrywający Lubomir Zawadzka odbył już pierwszy trening z Jadarem Radom. Kubański przyjmujący Mendez Hernandez ma zjawić się w środę.

Słowak rodem z Bratysławy zameldował się w radomskim klubie już dziś rano. Ma 21 lat i 188 cm wzrostu. – I póki co też tyle wiem na jego temat – żartuje trener Jadaru Mirosław Zawieracz. – A poważnie, to mieliśmy rano siłownię, po południu ćwiczymy głównie blok, więc jakiekolwiek umiejętności Słowaka będę mógł ocenić we wtorek. Z decyzją, czy zostanie u nas wstrzymam się pewnie do czwartku – tłumaczy szkoleniowiec.

W drodze do Radomia jest podobno 25-letni przyjmujący z Kuby Mendez Hernandez. – Mamy nawet informację, że siatkarz podpisał „stosowne papiery”, więc czekamy na jego przyjazd. Wiem jednak, że w takich przypadkach różne cuda się działy, więc dopóki Kubańczyk nie zamelduje się na treningu, różne rzeczy zdarzyć się mogą – tonuje nastroje Mirosław Zawieracz.Do piątkowej inauguracji Jadaru w Olsztynie zostało już tylko cztery dni, a jak donosi serwis zagumny.pl, gospodarze ze stolicy Warmii i Mazur wystąpią bez swojego asa atutowego Pawła Zagumnego. „Guma” wciąż przechodzi rehabilitację kolana i bierze udział w treningach, ale nie ma jeszcze na tyle siły, żeby zagrać przeciwko Jadarowi. Na rozegraniu zastąpi go Jakub Oczko, który do niedawna pozostawał w kręgu zainteresowań radomskiego klubu.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved