Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siatkarki Piasta nie mają gdzie trenować

Siatkarki Piasta nie mają gdzie trenować

fot. archiwum

Wszystko wskazuje na to, że mecz III rundy Pucharu Polski między PRO KON STAL Piastem i AZS AWF Poznań nie odbędzie się zgodnie z terminarzem. Problemy ze znalezieniem hali coraz bardziej komplikują życie szczeciniankom.

Pierwotnie mieliśmy grać 15 października w Szczecinie. To jednak nie będzie możliwe ze względu na remont hali Szczecińskiego Domu Sportu. Nie mamy gdzie trenować, a co dopiero rozgrywać mecze – tłumaczy trener Marek Mierzwiński .

 

Gdzie i kiedy zatem odbędzie się mecz? – Tak jak to ma miejsce od początku tego sezonu musimy „kombinować”. Dlatego zwróciliśmy się do naszych rywali oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej, aby spotkanie odbyło się w Poznaniu i to przy okazji meczu ligowego. Teraz czekamy na odpowiedź obu stron – dodaje szkoleniowiec. Gdyby poznaniacy oraz siatkarska centrala przychylnie odpowiedziały na prośbę szczecińskiego klubu, wówczas do pucharowego meczu dojdzie 19 października. 

Problemy ze znalezieniem hali coraz bardziej komplikują życie szczeciniankom. – Tułamy się z jednego obiektu na drugi. Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się to, że będziemy trenować w… Niemczech. Już poczyniliśmy w tej sprawie pewne kroki. Czy to nie wstyd, że drużyna będzie dojeżdżać i przygotowywać się do spotkań ligowych za zachodnią granicą? Może i wstyd, ale chyba nie dla nas – kończy trener Mierzwiński.

źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved