Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > BKS Aluprof triumfował w międzynarodowym towarzystwie

BKS Aluprof triumfował w międzynarodowym towarzystwie

Na dwa tygodnie przed startem PlusLigi Kobiet siatkarki BKS Aluprof wygrały Turniej o Puchar Prezydenta Bielska-Białej. W finałowym spotkaniu podopieczne Igora Prielożnego pokonały 3:1 Dynamo Kaliningrad.

Do stanu 14:17 w drugim secie wiele wskazywało, że to siatkarki z Kaliningradu mogą sięgnąć po zwycięstwo w turnieju. Kiedy jednak w bielskim zespole zaczęła należycie funkcjonować zagrywka rywalki okazały się bladym tłem. Doskonale usposobione bielszczanki bez większych kłopotów pokonały Dynamo, zwłaszcza w dwóch ostatnich setach.