Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Świdniczanie wiedzą, o co walczą

Świdniczanie wiedzą, o co walczą

W sobotę o 17.00 siatkarze Avii Świdnik zainaugurują rozgrywki we własnej hali. W spotkaniu z MOS Będzin będą walczyć oczywiście o zwycięstwo, a w całym sezonie o miejsce w pierwszej czwórce.

Taki cel przedstawiali zawodnikom członkowie zarządu podczas piątkowego spotkania. – Minimum to czwórka, a bliżej końca sezonu pomyślimy o premiach za ten sukces – zapowiada Marian Chałas, wiceprezes Avii. Ustalone zostały także ceny biletów, które w stosunku do poprzedniego sezonu nie uległy zmianie. – Bilet normalny kosztować będzie 10 zł, ulgowy 4 zł, a pracownicy PZL tak samo jak zorganizowane grupy z opiekunem mają wejście za darmo – dodaje Chałas.

Avia po pierwszej serii jest liderem, a Będzin w inauguracyjnym meczu pokonał faworyta ligi GTPS Gorzów Wielkopolski. – Czujemy respekt przed rywalami, ale się nie boimy – mówi Krzysztof Lemieszek, trener miejscowych. – Myśląc o wyznaczonym celu musimy wygrywać we własnej hali. Widzieliśmy nagranie Będzina z meczu z Gorzowem. Wiemy, jak grają i musimy ustrzec się błędów, jakie popełniał Gorzów.Avia musi zwrócić uwagę na Rafała Legienia, który ma bardzo dobre przyjęcie, nie musi się natomiast obawiać innego weterana Piotra Gabrycha. Olimpijczyk z Aten i dawny zawodnik Avii przyjedzie do Świdnika, ale raczej jako rezerwowy, ponieważ zmaga się z urazem. W zespole Lemieszka nie zagra kontuzjowany Jakub Guz, zagrożony jest też występ środkowego Bartosza Węgrzyna.

* Kamil Balcerek (Kurier Lubelski)

źródło: Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved