Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Modele czy siatkarze? Sesja zdjęciowa „Inżynierów”

Modele czy siatkarze? Sesja zdjęciowa „Inżynierów”

fot. archiwum

- Kiedy koniec? Będziemy jeszcze potrzebni? - słychać było narzekania siatkarzy AZS Politechniki podczas czwartkowej, trwającej aż 7 godzin sesji zdjęciowej. - Rzeczywiście zawodnicy trochę ponarzekali, ale efekt finalny będzie świetny - zapewnił fotograf, Piotr Kotowicz.

Sesja rozpoczęła się już o godz. 11.00. Zawodnicy, mimo porannego treningu w siłowni, dotarli na nią pełni wigoru i chęci do pracy. Energii wystarczyło im tylko pierwsze trzy godziny. – Nie mamy cierpliwości modeli, ale pozowanie nie idzie nam wcale gorzej – żartowali. Dodatkowe pokłady energii znalazły się jednak tuż po godz. 16.00, kiedy to po niezbędnym przestawieniu oświetlenia, ubraniu odpowiedniej odzieży i nałożeniu delikatnego makijażu, gracze przenieśli się w świat hip-hopowej muzyki i skejtowskiej subkultury. W spodniach, których

na pewno nie można nazwać sportowymi, szerokich bluzach z kapturami

i czapkach, Akademicy w niczym nie przypominali siatkarzy. 

Iurij, jakbym Cię zobaczył na ulicy w tym stroju, bałbym się podejść – śmiał się Janusz Gałązka , komentując stylizację nowego środkowego Politechniki, Iurija Gladyra . Przy kolejnych fotografiach siatkarzom pomogły, i jednocześnie "upiększyły" i urozmaiciły zdjęcia, fotomodelki. – Zdjęcia zawodników z dziewczętami wyszły bardzo fajnie – podsumował fotograf, Piotr Kotowicz . – A współpraca z siatkarzami? Nie mam najmniejszych zarzutów. Spisali się na medal .

 

Efekty sesji zdjęciowej graczy Politechniki będzie można zobaczyć już niedługo. – Kibice będą mogli ściągnąć wybrane fotografie na swoje telefony komórkowe za pomocą MMS-ów. Zdjęcia pojawią się także w najróżniejszych publikacjach, na plakatach oraz… w kalendarzu na rok 2009, który chcemy przygotować dla naszych kibiców – powiedział Adrian Komorowski , rzecznik warszawskiego klubu i organizator sesji. – Sesja naprawdę udała się, a jej efekty będą znakomite. Już dziś zachęcamy kibiców do zapoznania się z nimi – zakończył.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved