Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dziś Resovia zaprasza kibiców na Podpromie

Dziś Resovia zaprasza kibiców na Podpromie

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zapraszają fanów w sobotę na Podpromie na prezentację. Będą wszyscy zawodnicy, mecz pokazowy, niespodzianki. Kto jeszcze nie ma autografu ulubionego zawodnika, dostanie go.

To będzie bardzo fajne popołudnie. Postaramy się, aby było jak najprzyjemniej. Przyjdźcie, bo będzie sporo niespodzianek oraz trochę sportu i dużo dobrej zabawy – zapraszają nasi zawodnicy, którzy po raz pierwszy w komplecie przywitają się z kibicami. Początek tego przedsezonowego spotkania o godz. 17.45. Można będzie kupić klubowe koszulki i inne gadżety.

Ponieważ będzie to ostatni sprawdzian przed ligowym meczem z ZAKSĄ Kędzierzyn (11 października godz. 15.00), nasi zawodnicy, mimo, że będzie to tylko mecz pokazowy, zapewne zaprezentują wiele firmowych akcji. W 3-setowym spotkaniu zmierzą się „Biali” i „Czerwoni”.Przypuszczalne składy:

Drużyna „Białych”: (trener Ljubo Travica): Woicki, Oivanen, Wika, Gierczyński, Gawryszewski, Perłowski, Wojtowicz (libero) oraz Strzeżek;

Drużyna „Czerwonych”: (trener Andrzej Kowal): Ilić, Papke, Hernandez, Łuka, Kaczmarek, Mitrović, Ignaczak (libero) oraz Kusior

Po meczu zostaną rozegrane dwa sety treningowe z różnymi ustawieniami.

Wstęp dla posiadaczy karnetów gratis. Bilety normalne po 10,00 zł, ulgowe – 5,00 zł. Warto przyjść i na tydzień przez premierą PlusLigi dodać Resovii jeszcze więcej wiary, że medal musi być!

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved