Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Przed meczem MOSiR Mysłowice – Budowlani Łódź

I liga K: Przed meczem MOSiR Mysłowice – Budowlani Łódź

fot. archiwum

Dziś rozpoczynają zmagania siatkarki zaplecza ekstraklasy. W meczu inaugurującym 2. kolejkę spotkań Remagum MOSiR Mysłowice podejmie we własnej hali lidera tabeli, a zarazem kandydata do awansu drużynę KS Organika Budowlani Łódź.

W pierwszej kolejce beniaminek z Łodzi gładko wygrał z Piastem Szczecin 3:0. Nikt chyba nie zakładał takiego przebiegu zdarzeń. W kuluarach mówiono o zaciętym i wyrównanym pojedynku. Jednak podopieczne Jacka Pasińskiego dość szybko uporały się z teamem Marka Mierzwińskiego . Zespół Piasta nie potrafił przekroczyć bariery dwudziestu punktów, co może świadczyć jaką siłą i potencjałem dysponują łodzianki.

 

W innych nastrojach do Mysłowic powróciły siatkarki tamtejszego MOSiR-u. Podopieczne Sebastiana Michalaka , stoczył zacięty i wyrównany bój z Chemikiem Police. Mysłowiczankom udało się wygrać tylko jednego seta I to na pewno nie była dobra informacja dla kibiców żeńskiej siatkówki z Mysłowic. Jak powiedział nam trener Michalak, zespołowi zabrakło zimnej krwi w końcówkach poszczególnych setów. Trenerzy i zawodniczki po powrocie na Śląsk rozpoczęli przygotowania do kolejnego meczu. Przeciwnik nie będzie łatwy jednak sztab szkoleniowy i same siatkarki zapowiadają walkę z faworyzowaną drużyną Organiki. 

Początek spotkania o godzinie 18.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach przy ul. Ks. Bończyka 32z

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved