Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Z Kędzierzyna do Opola

Z Kędzierzyna do Opola

fot. archiwum

Przyjmujący Grzegorz Wójtowicz został wypożyczony z kędzierzyńskiej ZAKSY do AZS-u PO Opole. Zadowolenia nie ukrywa trener AZS-u KU PO Cementownia Odra Zbigniew Rektor. Wójtowicz jest studentem pierwszego roku Politechniki Opolskiej.

Grzesiek ostatni sezon spędził na ławce rezerwowych, teraz też miałby problem z załapaniem się do składu. Nie ma sensu, by kolejny sezon nie grał, dlatego wypożyczyliśmy go do Opola – mówi Kazimierz Pietrzyk , prezes Zaksy Kędzierzyn-Koźle. Wójtowicz jest nadal zawodnikiem Zaksy, to ten klub nadal mu płaci i w nim ma trenować. Co ważne, Zaksa zastrzegła sobie, że gdyby zawodnik ten był jej potrzebny, to w trakcie sezonu ma wrócić do Kędzierzyna-Koźla.

 

Trener AZS-u KU PO Cementownia Odra Zbigniew Rektor jest z takiego rozwiązania zadowolony: – Słyszałem dużo dobrego o tym chłopaku, mam nadzieję, że poprawi naszą grę w przyjęciu. U nas dostanie szansę pokazania się. Jesteśmy wdzięczni kędzierzyńskim działaczom za pomoc – mówi Rektor. 

Drugi trener Zaksy Andrzej Kubacki mówi, że Wójtowiczowi ta zmiana wyjdzie na dobre. – Gdy wszyscy nasi zawodnicy są zdrowi, Grzesiek nie łapie się do składu meczowego. My jedziemy na mecz w piątek, a on zostaje w domu i przez kolejne dwa dni nie trenuje. Lepiej by sprawdził się w II lidze, niż siedział na ławce. Do nas może wrócić w każdej chwili – zaznacza Kubacki.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved