Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sisley Treviso lepszy od Noliko Maaseik w sparingu

Sisley Treviso lepszy od Noliko Maaseik w sparingu

Zespół włoskiej Serie A wygrał 3:1 w meczu towarzyskim z belgijską ekipą Noliko Maaseik. Wśród siatkarzy Sisley`a błyszczał Alberto Cisolla, który zdobył aż 20 punktów.

Zespół Noliko Maaseik kontynuuje tournee po słonecznej Italii. W meczu sparingowym w ekipą Sisley`a Treviso siatkarze z Belgii musieli uznać wyższość gospodarzy. Jedynie w pierwszej partii, po zaciętej końcówce, wygrali zawodnicy z Noliko. Kolejne trzy sety to pewne prowadzenie gry przez Włochów. Szczególnie w trzecim secie widać było dominację gospodarzy, którzy nie chcieli być zbyt gościnni.

Sisley Treviso – Noliko Maaseik 3:1

(25:27, 25:18, 25:12, 25:21)

Po meczu trenerzy umówili się na rozegranie dodatkowego seta, w którym zwyciężyli Belgowie 26:24.

W ekipie Sisleya najwięcej punktów zdobył Cisolla (20). Tuż za nim uplasowali się Allesandro Fei (17) oraz Gustavo (15). Wśród siatkarzy Noliko najwięcej punktów zdobyli Aranha (17) i Holubec (11).

źródło: inf. własna, volleyball.it