Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przed dwumeczem BBTS Bielsko-Biała – Orzeł Międzyrzecz

Przed dwumeczem BBTS Bielsko-Biała – Orzeł Międzyrzecz

W najbliższy weekend siatkarze BBTS-u zmierzą się z Orłem Międzyrzecz, i to dwukrotnie. Stawką sobotniego meczu, który rozpocznie się o godzinie 19-ej, będą pierwszoligowe punkty. Nazajutrz obie drużyny przystąpią do spotkania III rundy Pucharu Polski.

Zbitka terminów nie jest przypadkiem. Oba kluby osiągnęły porozumienie stosując tzw. wariant oszczędnościowy. O zbliżających się spotkaniach mówi Grzegorz Wagner, szkoleniowiec bielszczan.

Po falstarcie i porażce u siebie z Avią Świdnik 0:3 zespół z Międzyrzecza będzie szukał u nas możliwości zrehabilitowania się. My natomiast będziemy chcieli potwierdzić dobra dyspozycję sprzed tygodnia. Liga jest tak bardzo wyrównana, że wynik jest otwartą sprawą. Tym bardziej zależy nam na wygranej. Po zwycięstwie w Jaworznie ewentualna kolejna wygrana dałaby nam trochę komfortu psychicznego. Optymizmem nastraja również sytuacja zdrowotna w zespole. W znacznie lepszej dyspozycji jest nasz libero – Bartek Sufa. W Jaworznie grał z podkręconą kostką czego na szczęście rywal nie rozpoznał. Natomiast wracając do Orła, to trzeba podkreślić, ze jest to znacznie silniejszy personalnie zespół niż w poprzednim sezonie.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved