Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Paweł Abramov: Iskra ma tylko jeden problem

Paweł Abramov: Iskra ma tylko jeden problem

W zeszłym sezonie zespół Iskry Odincowo zajął 2. miejsce w rosyjskiej Superlidze. Paweł Abramov twierdzi, że zespół jest już gotowy na mistrzostwo kraju. - Czujemy swoją siłę i jesteśmy w dobrych nastrojach.

Po raz pierwszy od wielu lat mam okazję przygotowywać się do sezonu na naprawdę wysokim poziomie. Szczerze mówiąc jest to dla mnie nowość. Dlatego mocno pracowałem – dodaje zawodnik.

Na czym polega specyfika przygotowań Iskry? – Mamy dużo zajęć na siłowni, dużo ćwiczeń dających siłę. To taka podstawa. A poza tym mamy także czas na relaks.Sądzę, że nasz zespół mocno się wzmocnił przed sezonem. Do ekipy dołączył m.in. Andriej Jegorczew. Zaczęliśmy dobrze rozgrywki Pucharu Rosji i dlatego mamy dobry humor – mówi pełen optymizmu Abramov.

Abramov zapytany o problemy w klubie, twierdzi, że problem jest tylko jeden. – Wszyscy w klubie wiedzą i rozumieją czego chce zarząd. W takim klubie jak Iskra problem może być tylko jeden – złote medale.

Zoran Gajić jest trenerem, który ciągle wprowadza jakieś zmiany. Mamy nowego trenera z Brazylii, który pracuje z nami nad system przygotowania fizycznego – kończy rosyjski przyjmujący.

Paweł Abramov po raz pierwszy miał także okazję odbyć cały cykl przygotowawczy z klubem. Sytuacja ta spowodowana była absencją 29-letniego zawodnika na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

źródło: inf. własna, sportbox.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved